ওচৰৰ খুৰিক ভিডিঅ দেখাই খোব চুদিলো

ওচৰৰ খুৰিক ভিডিঅ দেখাই খোব চুদিলো

নমস্কাৰ বন্ধুসকল  মই আজি  নতুন এটা  কাহিনী   লৈ আকৌ আহিলো  পঢ়ি যায়ক  আৰু  আনন্দ  লক

       আমাৰ  ওচৰৰ  ঘৰৰ এজনী  বৰ  ধুনীয়া  খুৰি  আছে । নাম  মনি ,খুব মৰম  লগা,সকলোৰে  চকুত জিলিকি থাকে।তাইৰ  গাখীৰ দুটা  ইমান ধুনীয়া  দেখিলে ছেলেকি ছেলেকি খাব মন যায়। আৰু পাছ ফালৰ পৰা তিকা টু চাবা অৰু  থুকি থুকি চুদিব  মন যায়। সকলোৰে  তাক থুকিবৰে মন। কিন্তু কাকো  সুবিধাই নিদিয়ে।কিন্তু মোৰ এদিন সেইটু সুবিধা আহিল।কেনেকৈ কৈ আছো ।
                            মই প্ৰায়েই সিহতৰ ঘৰলে যাও যেতিয়া খুৰা নাথাকে আৰু খুৰিক ছাই আহোগে।খুৰিৰ এটা কথা মোৰ খোব ভাল লাগে,খুৰিয়ে সৰু ছোৱালীৰ দৰে কৰি থাকে, আৰু মই তাৰেই সুবিধা লও।এদিন তেনেকে যাওতে খুৰি শুই আছিল,মই কলো খুৰি কি কৰি আছা খুৰিয়ে কলে শুই আছো অ মন্তো আহা বহা হি মই বহিলো খুৰিৰ কিব এটা হৈ আছে মই গম পালো। কিবা হৈছে নেকি খুৰি শুই আছিলা যে নাই অ ককাল টু ইমান বিষাইছে মই কলো খুৰায়ে পিতিকি নিদিলে নেকি নাই খুৰাই পিতিকি দিব বুলিয়ে ভই অ ” মই কলো মই পিতিকি দিম নেকি”পাৰিবা তুমি” ওম পাৰিম তো”আহা ক বহুত বিখাইছে অ মই কলো যদি কোনোবাই দেখে কি হব ?”এ একো নহয় দিয়া ভয় কৰিব নালাগে”আহা আহা ” মই তো ভালেই পাও দৌৰি গলো।ধুনীয়া কে পিতিকি আছো, “অহ এতিয়া হে অলপ ভাল লাগিছে অ মন্তো ,মোৰ আকৌ বিষালে তোমাকে মাতিম দেই”থিক আছে খুৰি” কলো মই “মনে  মনে মনে ভাবিছো ,”মই যেতিয়া মোৰ চুদন পাবি তেতিয়া কেলা গম পাবি ৰেনদি”।ককাল পিতিকি থাকোতে তাৰ পাছ ফালৰ খামবা টু দেখি মোৰ কনি টু দাং খাই গল।কেলা নপৰেহে নপৰে।মোৰ কি কৰো কি নকৰো লাগিছিল,কেনেকে চুদু কনেকে চুদু লাগিছিল।মই মোবাইলৰ ক্থা ওলিয়ালো “খুৰি আপুনাৰ ফেচবুক একাউন্ত আছে নাই?”ওম আছে বুলি কলে মই সুবিধা পাই কলো ”’নাম্ টু কি আছে ?”মনি গগৈ বুলি আছে কলে”লক মোৰ মোবাইল টু লৈ ছাৰ্ছ কৰি দিয়ক” দি দিলো মোবাইল টু ,মই ভাবিছো একো নেছালেও ভিডিঅ ছালে হয়।কাৰন তাত অকল  চুদা চুদি ভিডিঅ আছে ।ছালে হয় আৰু বুলি ভাবিছো।
                   ফেচবুক চলাই আছে কিন্তু বেলেগ নাছাই হে নাছাই।লাছতত খুৰিয়ে কলে কিমান আৰু এইবোৰ চলাবা বুলি বেলেগ ছাব ললে,ফতো ছালে তাৰ পিছত ভিডিঅ লে গল নহয়,”মোৰ বুকু খ্ন ধপ ধপ কৰিব ধৰিছে”যেতিয়াই উলিয়ালে গুটেই বেয়া বোৰ ওলাই পৰিলে নহয়।খুৰিয়ে একো নকয় অলপ ছালে তাৰ পিছত মোক কলে এই বোৰ যে কেনেকে কৰে কেমেৰা আগত ন মন্তো।ওম কলো মই,তুমি কাৰোবাৰ লগত কৰি পাইছা নেকি না নাই পোৱা অ খুৰি, খুৰিয়ে হাহিলে এনেকে বহুত সময় ছে খুৰিয়ে ভিডিঅ।তাৰ পিছত ওথিলে মোক ছালে আৰু তানি মোক বিছ্নাত পেলাই ললে,খুব চুমা খাব ধৰিলে মোখত,আৰু এখ্ন হাতে মোৰ লাওৰা টো তল ওপ্ ৰ কৰিব  ধৰিলে আই অ ইমান ছেক্স উথিব ধৰিছে,মইও তাৰ গাখীৰ দুটা খোব পিতিকিব ধৰিলো।ওম ওম ওম  অ মন্তো মোৰ বোছ খন ছেলেক না গুটেই পানী ওলাই তিতি আছে।তললে নামি পোৰা ছেলেকি আছো ।অ কেলা বোছ খন পানী উলাই পোৰা তিতি আছে ,খাবলে নীমখ নিমখ লাগে আৰু ইমান গোন্ধাই লেতেৰা কিন্তু ছেস্ক ওথি থাকিলে একো ঘিন নালাগে।পোৰা চেলেকিছো।অ মন্তো আৰু চেলেক অ কেলা অ চেত আৰু চেলেক অ  ও মা ও মা ওম ওম ওম””অহ চেত চেত চেত” তোৰ লাউৰা টু চুপিম এতিয়া অহ কেলা এফালে তাৰ গিদা চেলেকি আছো আৰু এফালে তাই মোৰ লাওৰা চুপি আছে।ওম ওম আহ আহ তোৰ কনি টু ইমান ধুনীয়া ও তোৰ গুটেই মাল পানী খাই দিম ও ওম ওম ওম আহ।  
               তাৰ পিছত মোৰ লাওৰা তু ভৰাই দিলো কেলা।অ কেলা ইমান বহল মোৰ কনি টু পোলোকি গৈছে।”অহ “অহ “অহ “অহ “মন্তো চুদ কেলা খুৰিয়েৰক “অহ কেলা ‘অহ কেলা  চেত’,চেত,অ চেত কেলা,”ফালি দে মোৰ বোছ খ্ন অহ “আহ,”আহ,”আহ,”আহ,আহ,”আহ।এনেকে চুদি চুদি মোৰ মাল খিনি তাৰ বোছত পেলাই দিলো।ওহ শান্তি লাগিল।এনেকে যেতিয়াই মন যায় খুৰিক চুদু গৈ।বন্ধু সকল আপোনালোকে হাত মাৰিছে নেকি মাৰক মাৰক মাল পানী খিনি উলিয়াই লক মোৰ আকৌ ওলাব এতিয়া।
             বন্ধু সকল কেনে পালে কাহিনী টু কমেনটত  জনাব।আকৌ এটা কাহিনী লৈ আহি আছো কাইলৈ।ভাল লাগিলে লাইক এটা কৰি দিব।