খুলশালী মুনুৰ লগত দ্বিতীয় খণ্ড Asomiya Jouna Galpa

খুলশালী মুনুৰ লগত দ্বিতীয় খণ্ড Asomiya Jouna Galpa
সেইকেইদিন আৰু বহুত ৰোমাণ্টিক লাগি থাকিল দিনে ৰাতিয়ে। নিজৰ পত্নী হস্পিতালত আছে কি হল তাইতকৈ বেছি সুখ মোৰ মৰমৰ খুল শালি মুনুৱে দি আছে। দিনত পত্নীৰ পেগনেঞ্চি খবৰ লব যাওঁ দুইটা আৰু ৰাতি একেলগে সহবাস কৰোঁ। এদিনৰ কথা, দেউতা ওচৰৰ মানুহ এঘৰত সকাম আছিল তালৈ গল, সন্ধিয়া সময় সেইদিনা মইও সোনকালে ঘৰত আহিছিলোঁ কামৰ পৰা। ঘৰ আহি দেখিলো মুনো অকলে আছে, দেউতা কত গল সুধিলোঁ তাই দুষ্টালি হাঁহি এটা মাৰি সকামত গল বুলি কলে। কথাটো শুনি মনটো ৰোমান্টিক হৈ আহিল। তাইক কাষলৈ টানি আনিলোঁ, পিন্ধনত তাইৰ চেমিজ এটা আৰু তলত অকণমানি হাফ পেন্ট এটা। সাৱটি তাইক কামুৰি চুপি পেলালো। তাইৰো এইকেইদিন খাই খাই চেক্স উঠি থাকিবলৈ ধৰিলে, তাই মোৰ চাৰ্ট পেন্ট খুলি অকল উলংগ কৰিলে।
            ম োৰ ওলমি থকা বাৰি ডাল হাতেৰে ধৰি আগ পিছ কৰি ফিট কৰি দিলে। মইও তাইৰ চেমিজ পেন্ট টানি আজুৰি খুলি লেংটী কৰিলোঁ। মই বহি লৈ তাইৰ ভৰি দুটা মেলি বুচ খন যিমান পাৰোঁ চেলেকি খাবলৈ ধৰিলোঁ। মিহি মিহি কৈ পানী নিগৰি আহিল তাইৰ, এইকেইদিন “থুকনটো” খাই খাই যোনিৰ পাহি কেইটা সামান্য মেল খায় আছিল, চকু মুদি তাই মোৰ চুলিত ধৰি মূৰটো নিজৰ বুচ খনত হেঁচি ধৰিলে। মই চেলেকিব ধৰিলোঁ, উফ: নাকত চোকা গোন্ধৰ অলপ নিমখীয়া সোৱাদ লাগিল। তাই চত ফটাই থাকিল। অলপ সময় পাছত এৰি দিলোঁ তাইক। এইবাৰ তাই মোক গতা মাৰি চোফা খনতে পেলাই দিলে আৰু তাই মোৰ ওপৰত বহি ললে। তাই হাতেৰে মোৰ কণী ডাল ধৰি নিজৰ বুচ খনত লগাই বহি দিলে। পুছ কৈ সোমাই গল গোটেই ডাল। এইকেইদিনতে তাইক চুদি চুদি মোৰ ডাঙৰ বাৰি ডালো তাইৰ সৰু বুচ খনৰ জোখৰ হৈ গল। তাইৰ উঠা নমা কৰি তেনেকৈয়ে চুদাবলৈ ধৰিলে। মইও তলৰ পৰা লিঙ্গ কঁকাল দাঙি দাঙি মাৰিবলৈ ধৰিলোঁ।
ত েনেকুৱাতে বাহিৰত গেট খোলাৰ শব্দ শুনিবলৈ পালো আৰু বাহিৰত দেউতাৰ মাত। তাই খপ কৈ জাপ মাৰি মোৰ গাৰ পৰা নামিল। মইও উঠি বহিলোঁ, কি কৰিম ভাবোঁতেই তাই কলে আপুনি বাৰথৰূম যাওঁক মই কৰিম যি কৰিব লাগে। মই কাপোৰ কেইটা লৈ দৌৰি বাথৰূমত সোমালোগৈ। তাইও নিজৰ কাপোৰ কেইটা লৈ গাত বেলেগ এটা ফ্ৰক পিন্ধি দৰ্জা খুলি দেউতাক মাত লগাবলৈ ওলাই গল।
মই একেবাৰে গা পা ধুই বাথৰূম পৰা ওলালোঁ, মুনু সকলোৰে কাৰণে ভাত উলিওৱাত ব্যস্ত। মই বাহিৰৰ ৰুমত গৈ দেউতাক মাত লগালোঁ, হস্পিতালৰ কথা কলো,,অলপ দিন ৰাখিব সকলোখিনি ঠিক হোৱা লৈকে, বাকী সব ভালেই এতিয়া..মনুয়ে ভাত খাবলৈ মাতিলে তেনেকুৱাতে, ভাত খাই দেউতাই নিজৰ কোঠাত সোমাল আৰাম কৰা কাৰণে, দুপৰীয়া সময়ত মইও অকণমান আৰাম কৰোঁ খাই বৈ। পিছে এইকেইদিন পত্নীৰ কাৰণে হস্পিতাল অহা যোৱা কৰা ডাক্তৰক লগ কৰা এইবিলাকৰ কাৰণে বেলেগ কাম নোলোৱা হৈছোঁ,,আৰু এতিয়া মুনুক এৰিটো যাবই মন নাযায়। কথা বোৰ ভাবি ভাবি বিচনাত পৰিলোঁ। অলপ সময় পাছত মুনু কাম বন কৰি আজৰি হৈ সোমাই আহিল, বেচেৰীজনী এইকেইদিন ঘৰৰ কাম বিলাক কৰিব লগীয়া হৈছে, হলেও তাইৰ মনত একো নাই। বিচনাত উঠি তাই মোৰ বুকুত সোমাই দীঘলকৈ উশাহ এটা ললে, ভাগৰ লাগিছে নি মই সুধিলোঁ,,উম অলপ, ৰাটিও ভালকৈ হোৱা নহল যে তাই কলে। শুই লোৱা অলপ মুনু কপালত চুমা এটা খাই কলো, তাই কুচি মুচি বুকুৰ মাজত সোমাই আহিল বেছিকৈ। বৰ মৰম দিছে তাই মোক। এনেকুৱা নহয় যে মই মোৰ পত্নীক বেয়া পাওঁ, ভালপাইয়ে বিয়া পাতিছো আৰু সদায় পায়ো থাকিম কিন্তু মুনুৰ মৰম খিনি কোনো গুণে কম নহয়। তাই মোৰ পত্নী নহলেও এজনী নাৰী আৰু মই এজন পুৰুষ, সেই প্ৰকৃতিৰ নিয়ম মতেই আমি মিলিত হয় গলো।
            তাই ভৰি এটা মোৰ গাৰ ওপৰত তুলি শুবলৈ লাগিল, তাইক সুধিলোঁ টোপনি নাই নি, আপুনি লগত থাকিলেনো কত টোপনি আহিব হাঁহি এটা মাৰি তাই কলে। মই তাইক লাহেকৈ বুকুৰ পৰা উজাই আনি মোৰ মুখৰ সমানকৈ ৰাখি ললোঁ আৰু অকণমানি কোমল ওঁঠ জোৰ লাহেকৈ কামুৰি চুপি দিলোঁ। তাইও চকু দুটা মুদি মোৰ মুখৰ ভিতৰত জিভা খন ভৰাই লিক লিকাই দিলে,,উফ: ইমান সুখ দুইটাৰ…মজা লাগিল। তাইৰ পিন্ধনত বগা চুটি ফ্ৰক এটা, তলত একো অন্তবাস নাই, আগতে পিন্ধি থাকে ঘৰত থাকিলে কিন্তু এতিয়া আমাৰ মাজত এইবিলাক হোৱাৰ পৰা তাই পিন্ধা বাদ দিছে। মোৰো ভাল লাগে এনেকৈ মুকলি কৈ যৌন মিলন কৰি। তাইৰ বুকুখন ফ্ৰকৰ ওপৰতে মোহাৰি পিটিকি দিলোঁ, তাই মুখেৰে উফ: বুলি কৈ উঠিল। তাই কলে আপুনি এইকেইদিনত মোৰ বুকুখন ধুনীয়া কৰি দিলে খাই খাই, হয় আগতে তাইৰ দুদু কেইটা সৰু ফিট আৰু জোঙা আছিল এতিয়া গোল ডাঙৰ আৰু কোমল হল। তাই লাহেকৈ মোৰ পেন্টটো তললৈ নমাই ভৰিয়ে খুলি ললে আৰু বাৰি ডাল হাতত লৈ হাত-মৰাদি মাৰি দিলে। এনেও তাই লগত শুই থকাৰ পৰাই উঠিয়ে আছিল এতিয়া আৰু টনটনিয়া হৈ পৰিল। তাই লাহেকৈ তললৈ নামি বাৰি ডাল অকণমান চেলাই লৈ মুখত ভৰাই ললে,,,আহ:: এইবিলাক কৰিয়ে তাই মোক পাগল কৰিছে।
চুলি কোচাত ধৰি লাহে লাহে তাইৰ মূৰত হাত ফুৰাই দিলোঁ। তাই লাহে লাহে মুখত লৈ চুপি চুপি বাৰি ডাল আগ পিছ কৰি থাকিল, মোৰ মুখেৰে কব নোৱাৰাকৈয়ে সুখৰ গেঙনী ওলাই আহিল। তাই মাজে মাজে জিভা খনেৰে বাৰীৰ আগতো লিক লিকাই দি মোক আৰু উত্তেজিত কৰি তুলিলে। আগতীয়াকৈ ওলোৱা যৌন ৰস খিনি মিহি মিহিকৈ ওলাই আহিব ধৰিছে মোৰ। তাই মোৰ অৱস্থাটো দেখি সুধিলে “কেনেকুৱা লাগিছে,,”পাগল কৰি দিছাঁ মোক তুমি..আৰু চুপি দিলে সম্পূৰ্ণ মাল ওলাই যাব।“ একো নহয় ওলাই দিয়ক মোৰ খাব মন গৈছে তাই কলে, আৰু বাৰি ডাল মুখত লৈ জোৰ জোৰকৈ ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে। মই আৰু একমিনিত যেনে তেনে থাকি তাইৰ মুখতে চিৰিক চিৰিক কৈ ৰসখিনি এৰি দিলোঁ ..ওফ: নোৱাৰি আৰু। তাই গোটেইখিনি গিলি মোৰ ওঁঠত চুমা এটা খাই মোৰ ওপৰতে শুই পৰিল। মই তাইৰ ফ্ৰকটো দাঙি খুলি দিলোঁ, এতিয়াহে দুইটা নগ্ন দেহা চেপা খাই দুইটাৰ গাত লাগিলত ভাল লাগিছে। মোৰ কণীডাল লাহে লাহে আকৌ টান হবলৈ ধৰিছে। তাই সেইডাল ধৰি তাইৰ মেল খাই থকা যোনিৰ পাপৰী কেইটাত ঘঁহাই দিব ধৰিলে। মোৰ বাৰি আকৌ টান হৈ ফুলি আহিল।
        তাই অলপ সময় ঘঁহাই ঘঁহাই কঁকালটো হেঁচি ভিতৰত গোটেই ডাল সুমুৱাই ললে। যোনি খনৰ ভিতৰত যে একুৰা জুই জ্বলি আছে সোমাই গলত হে অনুভৱ কৰিব পাৰি। তাই লাহে লাহে কঁকালটো কচালি উঠা নমা কৰিব ধৰিলে। আহ: উফ: বৰ মজা লাগিছে ভিনদেউ তাই কৈ উঠিল। দুইটাই জোৰকৈ ধৰি কঁকাল কচালি থাকিলোঁ, তাই পাগলৰ নিচিনাকৈ মোক ওঁঠ ডিঙি বিলাকত কামুৰি যাব ধৰিলে। মই তাইক এইবাৰ ঘুৰাই তাই তলত পেলাই কঁকাল মাৰিব ধৰিলোঁ,,দুইটাই সমানে গেঙনী মাৰি চুদা ছুদিত লাগি থাকিলোঁ। ৰূমটোৰ বতাহখিনিৰ লগত যৌৱনৰ গোন্ধ একাকাৰ হৈ পৰিল। ১০ মিনিট মান খুব জোৰত চুদি ভাগৰি পৰিলোঁ, তাইৰ ভিতৰৰ পৰা এসোতা গৰম পানীয়ে মোক আৰু ৰৈ থাকিব নিদিলে মইও জোৰত খোঁচ এটা মাৰি এসোপা ৰস হল-হলাই এৰি দিলোঁ। দুইটা গৰমত ঘামি ভাগৰি পৰিলোঁ। তাই মোক তেতিয়াও এৰি দিয়া নাই, অকণমান দেৰি এনেকৈয়ে থাককচোন ভাল লাগিছে তাই কলে। দুইটা আলিংগনাবদ্ধ হৈ তেনেকৈয়ে শুই থাকিলোঁ বহুত সময়।