ঘৰত কাম কৰা মাইকীৰ লগত যৌন সৰ্ম্পক

ঘৰত কাম কৰা মাইকীৰ লগত যৌন সৰ্ম্পক
সকমোৰে নমস্কাৰ জনালো৷ মোৰ নাম ৰাজ ৷ মই এতিয়া প্ৰাইভেত কোম্পানী এটাত চাকৰি কৰি আছো৷ এই কাহিনিটো আজিৰ পৰা তিনি বছৰ আগৰ৷ মই তেতিয়া ডিগ্ৰী পঢ়ি আছিলো৷ মোৰ মা দেউতা দুয়োজনেই চাকৰি কৰে৷ সেয়েহে ঘৰত কম কৰা মাইকি এজনি আছিল৷ মাইকি জনী মই কলেজ জোৱাৰ পিচত আহিছিল আৰু ঘৰৰ সকলো কাম আৰু ভাত বনাই গুচি গৈছিল৷ মই লগ নাপাইছিলো এ৷
মই সেই সময়ত কাৰো লগত যৌন সৰ্ম্পক কৰি পোৱা নাছিলো আৰু লগৰ লৰা বিলাকৰ লগত ব্লু ফ্লিম চাই এই খিনি গম পাইছিলো যে চুদি বহুত লাগিব৷ এদিনাখন মই এখন ব্লু ফ্লিমত ঘৰত কাম কৰা মাইকি জনিক চুদা দেখিলো তেতিয়াৰ পৰা মোৰ ও পপিক চুদাৰ মন গল৷ ও মই পাহৰিছিলো এ পপি আমাৰ ঘৰৰ কাম কৰা তিৰোতা জনী৷ তাইৰ বয়স ৩২বছৰ মান হৈছে যদিও এতিয়াও ২৫ বছৰ মানৰ যেন লাগিছিল৷ তাইৰ পিয়াহ ৩২ ককাল ৩০ আৰু তপিনা ৩৪ৰ আছিল৷
এদিনা খন মই কলেজৰ পৰা আহি ঘৰত সুমাই পপিক দেখি সুধিলো আজি যোৱাই নাই নিকি তেতিয়া কলে যে মা আৰু দেউতা হঠাৎ গাঁওলৈ গল ককাৰ হেনে অৱস্হা বহুত বেয়া আৰু ৫ দিন তাত এ থাকিব ৷ সেই কাৰনে মোক তোমাৰ লগত এই কেইদিনৰ বাবে থাকিব দিছে৷ মই পপিৰ কথা শুনি মনতে বহুত আনন্দ পালো আৰু এই ৫দিনৰ ভিতৰতে পপিক চুদাৰ কিৱা প্লেন কৰিব লাগিব বুলি ভাবি ৰুমত সোমালো৷ তাৰ পিচত মই টিভিত চুমা খাই থকা চিন এটা ওলাওটে পপিক চিওৰি মাটিলো তাই ও দৌৰি আহিলত মই ৰুমটো চফা কৰাৰ কথা কলো৷ তাই কিন্তু মোক নেদেখাকৈ টিভিটোৰ পিনে মনোযোগেৰে চাই থাকিল৷ টাৰ পিচত মই পপি ঘৰ চফা কৰি থাকোতে তাইৰ পিয়াহ কেইতা চাই থাকিলো৷ তাৰ পিচত পপি গুচি গল আৰু অলপ পিচত আমি দুপৰিয়া ভাত খাই শুলো৷ আবেলি ৫টা মান বজাত পপি মোৰ ৰুমলৈ অহাৰ শব্দ শুনি পপিক মোৰ বাৰীদাল দেখাবৰ বাবে হাফ পেন্টটো তললৈ নমাই বাৰী দাল উলিয়াই টোপনিৰ ভাও ধৰি থাকিলো৷ পপিয়ে মোক তেনে অবস্হাত দেখি ৰুমৰ পৰা ওলাই গুচি গল৷ তাৰ পিচত মই বাৰে বাৰে ৰুমত মাতি ৰুম চফা কৰিব দিও আৰু তাইৰ পিয়াহ টিকা চাই থাকো৷ এনেকৈ তিনি দিন গুচি গল৷
 তাৰ পিচদিনা মই তাই পাক ঘৰত চাঙ বনাই থকা সময়ত তাইৰ ওচৰলৈ গলো আৰু মোক চাহ দিব কলো৷ তাই চাহ কাপ দিয়াৰ পিচত মই বুদ্ধি কৰি মোৰ গাত অলপমান পেলাই দিলো৷ পপিয়ে লগে লগে মোক সকলো কাপোৰ খুলি দিলে অকল আণ্ডাৰপেন্ট টো থাকিল৷ আৰু মোক মোৰ ৰুমত লৈ গল আৰু মলম লগাই  দিব ধৰিলে৷ পেটত মলম লগাই দিওতে লাহেকৈ তলত মোৰ বাৰি দালত লাগিল আৰু লগে লগে মোৰ বাৰি দাং খাই উঠিল৷ তাৰ পিচত পপিয়ে মোৰ মুখৰ পিনে চালে লগে লগে মই আৰু ৰব নোৱাৰিলো তাইক সাৱতি ধৰি মুখত চুমা খাৱ ধৰিলো৷ তেতিয়া পৰিয়ে মোক যোৰ কৰি আতৰাই দিলে আৰু কলে ৰাজ তুমি এইবোৰ কি কৰিচা৷ তেতিয়া মই তাইক সাৱতি ধৰিলো আৰু কলো মই তোমাক বহুত ভাল পাও মই তোমাক মৰম কৰিব বিচাৰো৷ এইবাৰ কিন্তু পপি মোক আৰু গুচাই নিদিলে আৰু আমি পুনৰ চুমা খোৱা আৰম্ভ কৰিলো৷ তাৰ পিচত মই তাইৰ ব্লাউজ টো
খুলি দিলো আৰু তাইৰ পিয়াহ কেইটা লাৰিলো৷ তাইৰ পিয়াহ কেইটা বহুত তান আচিল৷ মই তাইক সুধিলো পিয়াহ কেইটা ইমান কিয় তান তাই দুখেৰে কলে যে মোৰ বিয়াৰ একসপ্তাহ পিচতে মোৰ শ্বামী ধুকালে আৰু তাৰ পিচত মোক শ্বামী ঘৰৰ পৰা পঠিয়াই দিলে তেতিয়াৰ পৰা মই অকলে থাকো৷ মই তাইক মোৰ বুকুৰ মাজত সুমুবাই কলো চিন্তা নকৰিবা তোমাক মই সকলো যৌন সুখ দিম৷ তাৰ পিচত মই তাইৰ পিয়াহ কেইটা টিপিবলৈ ধৰিলো৷ আৰু বহুত চুহি চুহি খালো৷ লাহে তাইৰ হাত খন নি মোৰ বাৰী দালত ধৰাই দিলো তাই বাৰী দাল হাতৰ মুঠিত লৈ ওপৰ তল কৰি থাকিল  তাৰ পিচত মই তাইক মুখত লৈ চুহিবলৈ দিলো৷ প্ৰথমতে তাই অলপ ঘিন কৰিচিল যদিও মই যোৰ কৰাত তাই চুহিবলৈ ধৰিলে আৰু চুহি ভাল লগা কৰনে চুহি থাকিল৷ এইবাৰ পপিক মই একদম লেংতা কৰি দিলো আৰু তাইৰ বাল ভৰ্তি বুচ খনত হাত দিলো৷ বুচ খন একেবাৰে তিতি আছিল৷ মই তাৰ বুচ খন চেলেকিলো৷ তাই এইবাৰো প্ৰথমতে অলপ না কৰিছিল যদিও তাইৰ বহুত ভাল লাগিছিল আৰু মই চেলেকি থাকিলো৷ তাৰ পিচত মই তাইৰ মোৰ মুখতে পানি এৰি দিলে আৰু মই তাইৰ পানী খাই পেলালো৷ এইবাৰ তাই মোক কলে মই আৰু নোৱাৰো ৰাজ মোক চুদা ৷ লগে লগে মই মোৰ বাৰী দাল তাই বুচত লগাই এটা হেচা মাৰিলো কিন্তু তাইৰ বুচ খন বহুত টান আছিল কাৰনে সুমুৱাই যোৱা নাছিল৷ তাৰ পিচত মই এটা বহুত যোৰত ধাক্কা দিলো আৰু পুৰা সুমাই গল আৰু পপিয়ে কান্দিলে আৰু উলিয়াই দিবলৈ কলে৷ মই কিন্তু আৰু নৰলো লাহে লাহে বাৰীদাল উলিওৱা সুমুৱা কৰি খাকিলো৷ পপিয়ে মুখেৰে পুৰা আহ আহ আহ আহ আহ আহ আহ আহ শব্দ কৰি গল আৰু মোৰ ওলাও ওলাও হোৱাত পপিক কলো যে মই কত এৰিম তাই কলে ভিতৰত এ এৰা মোৰ ইমান দিনে বুচত জ্বলি থকা জুই খিনি তোমাৰ মালেৰে নুমুৱাই দিয়া৷ এনেও মোৰ অহা কালি নহলে তাৰ পিচদিনা মাহেকীয়া হবই৷ তাৰ পিচত মই তাইৰ বুচত মোৰ গোটা মাল এৰি দিলো আৰু বাৰীদাল বুচৰ ভিতৰতে থৈ দুয়োটাইসাৱতি ধৰি শুই পৰিলো৷ গোটেই ৰাতি চুদিলো৷ তাৰ পিচদিনা আৰু দিন ৰাতি চুদিলো৷ তাৰ পিচত মা দেউতা আহিল  আৰু আমাৰ চুদা চুদি বন্ধ হল৷ তাৰ দুদিন পিচতে ককা ধুকাল আৰু মই কলেজ থকা কৰনে এদিন থাকি গুচি আহিলো আৰু পপিক মোৰ লগত থলে আৰু মোৰ বহুত আনন্দ লাগিল আৰু আমাৰ চুদা চুদি আৰম্ভ হল৷  এনেকৈ আমাৰ চলি থাকিল৷
এতিয়া মই চহৰত থাকো মা হতে পপিক মোৰ তাত প্ৰতি সপ্তাহতে এবাৰ পঠিয়াই দিয়ে মোৰ কাপোৰ আৰু ৰুম চাফ চিকুন কৰিবলৈ ৷ আৰু সেইদিনা মই গোটেই দিনটো চুদু আৰু আবেলি মই পঠিয়াই দিও আৰু মোৰ কাপোৰ কানিবোৰ ধোৱাৰ তাত ধুই আনো৷ এনেকৈ আমাৰ যৌন কৰ্ম চলি আছে৷ পাঠক পাঠিকা সকল মোৰ কাহিনী টো পঢ়ি কেনে পালে কমেন্ট কৰি জনাব৷