ঘৰ মালিকৰ ছোৱালীৰ লগত Assamese stories

ঘৰ মালিকৰ ছোৱালীৰ লগত Assamese stories
সকলো বন্ধুলৈ নমস্কাৰ জনালো৷ মোৰ নাম দিগন্ত ৷ মই গুৱাহাটীত প্ৰাইভেত কোম্পানী এটাত কাম কৰো৷ আৰু সেই বাবে মই গুৱাহাটীৰ গনেশগুৰিৰ এঘৰ মানুহৰ তাত ভাড়াত থাকো৷ সিহতৰ ঘৰত মালিক মালিকৰ ঘৈনিয়েক এটা লৰা আৰু এজনী ছোৱালী আছিল৷ লৰা জনৰ বয়স ১৮ আৰু ছোৱালী জনীৰ বয়স ১৯ বছৰ৷
মোৰ সিহতৰ ঘৰত থকা কেইবা বছৰও হল৷ মোৰ বয়স ২৬ বছৰ৷ আৰু ছোৱালী জনীৰ নাম বৰষা৷ বৰষা যেতিয়া ক্লাছ ৯ম ত আছিল তেতিয়াৰ পৰা মই সিহতৰ ঘৰত থাকো৷ ধেমালিতে আমি ইজনে আনজনক গাত চুই ধেমালি কৰিছিলো৷ কিন্তু বৰষা যিমানেই দাঙৰ হল সিমানেই বেছি ধুনিয়া হল আৰু মোৰ পৰা আতৰি গল৷ তথাপি কেতিয়াবা সময় সুবিধা পালে তাইৰ লগত কথা পাতো আৰু কথাৰ চলেৰে তাইৰ দেহটো স্পৰ্শ কৰো৷ এনেদৰে মোৰ তাইৰ প্ৰতি আকৰ্শন টো অলপ বাঢ়ি গৈছিল আৰু সেই কথাতো তাই ও গম পাইছিল৷

গৰমৰ বন্ধৰ সময় যেতিয়া মোৰ সেই ঘটনাটো ঘটিছিল গৰমৰ বন্ধত মোৰ ভন্টি প্ৰতি বছৰে মোৰ ভাড়া ঘৰত আহিছিল আৰু বৰষাৰ লগত থাকিছিল৷এই বছৰো তাই আহিল আৰু বৰষাৰ লগত আছিল৷ মই ভন্টিক বিচাৰি মাজে মাজে সিহতৰ ঘৰত গৈ বৰষাক ও চাই আহিছিলো৷ হঠাৎ বৰষাৰ ভাইটিৰ ইনজিনিয়াৰিংৰ নাম ভৰ্তিৰ বাবে মাক দেউতাক আৰু ভাইটি যাবলে ওলাল আৰু মোৰ ভন্তি আৰু মোক সিহতৰ ঘৰত থাকিব দিলে৷ কথা খিনি সুনাৰ লগে লগে মোৰ মনটো কিবা বহুত ভাল লাগিছিল৷ আচলতে আমাৰ ঘৰ খনৰ লগত সিহতৰ ভাল সৰ্ম্পক এটা গঢ়ি উঠিছিল৷ সময় মতে সিহত যাবলে ওলাল আৰু  সিহত গুচি গল৷ মইও সেই কেইদিনৰ বাবে অফিচত চুটি লৈছিলো৷ তাৰ পিচত আমি প্ৰথম দিনা গধুলি ফুৰিবলৈ গলো আৰু বাহিৰত এ খাই আহিলো৷ ৰাতি শুৱৰ সময়ত গৰমৰ দিন আছিল কাৰনে আমি তিনিও তলত এ একেলগে শুলো৷ ৰাতি ১২মান বজাত মই ভন্টিক মাত লগালো ভন্টিয়ে একো সাৰসুৰ নকৰা দেখি মই ভন্টিৰ গাৰ ওপৰেৰে হাত খন নি বৰষাৰ বুকুত থলো৷ বৰষাত প্ৰথমে হাত খন গুচাই দিলে আৰু মই পুনৰ গাৰ ওপৰত থলো৷ লাহে লাহে মই হাতখেনেৰে তাইৰ পিয়াহত ওপৰত থৈ হেচিব ধৰিলো৷ তেতিয়া তাই গম পালে যে মই ইচ্ছা কৰি এ তেনে কৰি আছো বুলি৷ তাৰ পিচত তাই মোক আৰু বাধা দিয়া নাচিল৷ হয়টো তাই ও সেইটো এ বিচাৰি আছিল৷ তাইৰ পৰা সহাৰি পাই মই উঠি গৈ তাৰ কাষত শুলো আৰু গালে মুখে পাগলৰ দৰে চুমা খালো আৰু যোৰেৰে সাৱটি ধৰিলো৷ এনেকৈ কিছু সময় যোৱাৰ পিচত তাই মোৰ কানে কানে কলে মোৰ ৰুমত যাও বলক৷ তেতিয়া আমি উঠি গৈ তাইৰ ৰুম পালো আৰু সাৱটি ধৰি চুমা খাৱ ধৰিলো৷ তেতিয়া তাই নোক কলে যে মই তোমাক বহুত ভাল পাও৷ মই তাৰ কথা শুনি মই ভাল পাও বুলি কলো আৰু তাইৰ সকলো কপোৰ খুলি দিলো৷ এতিয়া তাই মোৰ সম্মুখত সম্পুৰ্ন ওলংগ৷ তাৰ পিচত তাইৰ পিয়াহ দুটা মই টিপিলো৷ পিয়াহ দুটা বহুত টান আছিল৷ আৰু চুহিলো৷ তাৰ পিচত লাহেকৈ মোৰ হাত খন তললৈ নি বুচত থলো৷ বুচখন পানীৰে তিতি আছিল৷ মই তাইক বিচনাত শুৱাই দি তাইৰ বুচ খনত মোৰ জিভা খন লগাই দি চেলেকিব ধৰিলো আৰু পানী খিনি খাই চাফা কৰি দিলো৷ তাৰ পিচত তাইৰ বুচত মোৰ আঙুলি এটা সুমুৱাই দিলে৷ তাই আগত কাৰো লগত সেক্স কৰা নাচিল বাবে বুচত আঙুলিটো সুমুৱাই দিয়াত চিয়ৰি উঠিছিল৷ তাৰ পিচত লাহে লাহে যেতিয়া ওলোৱা সুমোৱা কৰিলে তেতিয়া তাইৰ ভাল লাগিল তেতিয়া মোৰ লিংগটো উলিয়ালো৷ তাই মোৰ লিংগটো দেখি ভয় খালে যদিও চুদন খোৱাৰ ও বহুত হেপাহ আছিল৷ তাৰ পিচত মই মোৰ লিংগটো তাইৰ মুখত দিলো তাইও পুৰা ব্লু ফ্লিমৰ দৰে চুপি দিলে৷ তাৰ পিচত তাইক মই কলো যে এটিয়া মই তোমাৰ বুচত তৃমোৰ লিংগটো সুমুৱাই দিম তাই মনতে বহুত ভাল পালে আৰু মই মোৰ লিংগটো তাইৰ বুচত ঘহিব ধৰিলো৷ তাৰ পিচত অলপ সময় ঘহি ঘহি বিজলুৱা বুচ খনত মোৰ লিংগটো যোৰ কৰি সুমুৱাই দিলো৷ তাই কান্দি দিলে বহুত দুপ পাইছিল৷ তাৰ পিচত তাইৰ বুচৰ পৰা তেজ ওলাৱ ধৰিলে৷ াৰু মই লাহে লাহে চুদি গলো৷ তাই ও এটিয়া আনন্দ পাব ধৰিলে৷ যেতিয়া মোৰ ওলাৱৰ সময় হল তেতিয়া মই মোৰ লিংগ টো উলিয়াই আনি তাইৰ পিয়াহৰ ওপৰত মোৰ মাল পেলাই দিলো আৰু দুয়োটাই সাৱটি কিছু সময় শুই আগৰ থাইত আহি শুই থাকিলো৷ সেই দিনৰে পৰা সুযোগ পালেই মই তাইক চুদো আৰু তাৰ লগত মোৰ এটিয়া প্ৰেমৰ সৰ্ম্পক এটা গঢ়ি উঠিছে৷ আমি অহা বছৰ বিয়া হম চাগে৷ এটিয়াতো মই তাইক মন গলেই চৱদিবৰ বাবে লাইচেঞ্চ পাই গইছো৷  কাহিনিটো কেনে লাগিল কমেন্টে কৰি জনাব নাপাহৰিব ৷