দেউতাই মামীক কুৱাৰ পাৰত আঠুকঢ়ালে Asomiya Jouna Galpa

দেউতাই মামীক কুৱাৰ পাৰত আঠুকঢ়ালে  Asomiya Jouna Galpa
মোৰ নাম নমিতা ৷ এইটো মোৰ দ্বিতীয় পোষ্ট ৷ মই মোৰ যৌন কাহিনী সকলোৰে লগত পাতি ভাল পাও ৷ সেইবুলি সকলোকে মোৰ দেহাটো চুব নিদিউ ৷ যৌন অভিজ্ঞতাবোৰ কিন্তু সকলোৰে লগত খোলাখুলিকৈ কও ৷ তেতিয়া মোৰ খুৱ ছেক্স উঠে ৷ মই বিবাহিতা ৷ যোৱা সাতটা বছৰে বিভিন্ন ধৰণে পতিৰ লগত সম্ভোগ কৰিলো ৷ বিয়াৰ আগতেও মই দুই এজনৰ লগত কামটো কৰিছো ৷ মই বহুত সৰুৰ পৰাই চোদাচুদিৰ কথাতো জনা হৈছিলো ৷ কাৰন আমাৰ ঘৰটো সৰু আছিল ৷ তাতে আমি সকলোৱে থাকিব লগা হৈছিল ৷ তাতে দেউতা চাকৰি সুত্ৰে বেছিভাগ সময় ঘৰৰ বাহিৰতে কটাইছিল ৷ গতিকে যেতিয়া তেও ঘৰত আহে ভোকাতুৰ কুকুৰৰ দৰে হৈ পৰে ৷ মই আছিলো ডাঙৰ সেইবাবে কথাবোৰ মই বুজা হৈছিলো ৷ মাৰ বয়সো বেছি নাছিল ৷ গতিকে দৈহিক তাড়নাত মাও দেউতা অহা কেদিন সব পাহৰি গৈছিল ৷
যি নহওক বাৰু আজি মই লিখিব লোৱা কাহিনীটো হৈছিল মামা হতৰ ঘৰত ৷ মামাৰ ঘৰ ঘোকাত গাওত আছিল ৷ তথাপি মই তাতে গৈ ভাল পাইছিলো ৷ গৰমৰ বন্ধত সদায় তাতে বহুদিন থাকি আহো ৷ এবাৰ মোৰ ভাই ভনী দুটা কিবা কাৰনত যাব নোৱাৰাত মোক মামাহতৰ ঘৰত থব দেউতা গৈছিল ৷ মই কিশোৰী আছিলো তেতিয়া ৷ মামাহতৰ ঘৰত আইতা, ককা, মামা আৰু মামী ৷ সিহতৰ লৰাটো চহৰত পঢ়ে ৷ তাতে থাকে ৷ দেউতা বহুদিন মামাহতৰ ঘৰত নোযোৱা বাবে মামাই দেউতাকো দুদিন থাকিব জোৰ দিয়াত তেও থাকি গল ৷ ককাও গুৱাহাটীত থকা সৰুমামাৰ ঘৰত গৈছিল ৷ গতিকে দেউতা ককাৰ ৰুমতে শুলে ৷ মই আইতাৰ লগত ৷ মই গাওত গৈ খুব ভাল পাও কাৰন তাতে গলে মই আইতাৰ লগত গোটেই গাওখনতে ঘুৰি ফুৰো ৷ পিছদিনাও গাওখনৰ সিমুৰত আইতাৰ নাম আছিল ৷ মইও আইতাৰ লগত গলো ৷ দেউতা বজাৰৰ ফালে ওলাই গৈছিল ৷ মামা পুৱাই অফিচত গৈছিল ৷ আইতাই আকৌ খুন্দনা নোহোৱাকৈ তামোল খাব নোৱাৰে ৷ আমাৰ ঘৰত গলেও আন বস্তু নিনিলেও কিন্তু খুন্দনাটো নিব নাপাহৰিছিল ৷ আজি তেও খুন্দনাটো নিব পাহৰিলে ৷ মানুহঘৰত গৈহে মনত পৰাত মোকে পাচিলে সেইটো ঘৰৰ পৰা গৈ আনিব ৷ উপাই নাপাই আকৌ আহিব লগা হল মই ৷ মামাহতৰ ঘৰৰ বাউন্দেৰীতো আছিল বিশাল ৷ ছাৰিওফালে গছ গছনিৰে ভৰা ৷ মাজতে চোতালখন তাৰ ছাৰিওফালে ঘৰবোৰ ৷ পাছফালে বাৰিখন ৷ তাতে গাধোৱা ঘৰ আৰু এটা পানীখোৱা কুৱা ৷ তাৰপৰা দুৰলৈ বাহনি ৷ আৰু দুটা ঘৰৰ মাজেদি চিধা পাছফালে যাবপৰা ৰাস্তা এটা আছে ৷ তাতে শুকান কলপাত আৰু নাৰিকলৰ পাতেৰে ওখকৈ চোতালৰ পৰা নেদেখাকৈ এখন বেৰ দিয়া আছে ৷ মই আহি ঘৰত খুন্দনাটো বিছাৰিলো ৷ নাপাই মামীক সোধো বুলি পিছফালে যাব খুজি দেখো যে ৰুমৰ পৰা পিছফালে যোৱা দুৱাৰখন বাহিৰৰ পৰা বন্ধ ৷ পিছফালে দেউতাৰ মাত শুনিলো ৷ দেউতা আহিছে মানে ? কিন্তু আমি যাওতে তেও নাছিল আৰু মামী শৌচ কৰিব গৈছিল ৷ মই ঘৰৰ পৰা ওলাই কলপাতৰ বেৰাখনৰ ফালে গলো ৷ বেৰখনৰ আৰলৈ মই পাছফালে চালো ৷ দেখিলো মামীয়ে কুৱাৰ পাৰতে গোলকৈ পকা কৰি দিয়া ঠাইখিনিত গাধুই আছে ৷ আৰু দেউতাই কুৱাৰ পৰা পানী উঠাই দি আছে ৷ মই আছৰিত হলো মামীয়ে দেউতাৰ আগতে গাধুই আছে ৷ গাত মাত্ৰ মেখেলাখন ৷ বুকুত পিন্ধি গাত বাল্টিৰে পানী ঢালি আছে ৷ পাতল পুৰনা মেখেলাখনে মামীৰ লজ্জা নিবাৰন কৰিব ছাৰি বেছিকৈহে দেহাটো প্ৰকট কৰিছে ৷ মামীৰ শকত দেহাটো উলংগপ্ৰায় দেখা হৈছিল ৷ মস্ত মস্ত ৰঙালাউ হেন স্তনদুটাৰ ওপৰত থকা কলাজামু হেন নিপলদুটাও স্পস্তকৈ দেখি আছিলো ৷ ওলাই থকা পেটতোৰ বাবে যোনিখন ধৰিব নোৱাৰি ৷ কিন্তু পানীত তিতি তেওৰ তপিনাখন হাতীপোৱালীৰ তপিনাৰ দৰে দেখাইছিল ৷ তেওৰ তপিনাখন দেউতাৰ ফালে আছিল ৷ আৰু দেউতাই পলক নেপেলোৱাকৈ মামীৰ তপিনাত চাই আছিল ৷ এবাৰ তেও আগবাঢ়ি আহি মামীক পিছফালৰ পৰা সাবতি ধৰিলে ৷ মামীয়ে এবাৰো বাধা নিদিলে ৷ বৰং পাছফালৰ পৰা দেউতাৰ স্তনমর্দন উপভোগ কৰিব ধৰিলে ৷ বিশাল স্তনএটা দেউতাৰ দুয়োখন হাততো নুকুলাই ৷ তথাপি কচলাই কচলাই টিপি আছিল ৷ কাপোৰৰ ওপৰতে এখন হাতেদি বুছখন মোহাৰি দিউতে তিতা মেখেলাখন বুছত লিপিট খাই ধৰিলে ৷ দেখিলো বুছখনত এসোপামান বাল আছে ৷ মামীয়ে নিজৰ হাতখন পিছফালে নি ধুতিৰ তলেৰে ঠিয়দিয়া লিঙ্গটো দিঙিত ধৰি ওলাই আনিলে ৷ কলা প্ৰকান্ড আকৃতিৰ বস্তুটো মামীৰ পৰশত জপিয়াব ধৰিলে ৷ দেউতাৰ বস্তুটো আগতে মাৰ লগত কৰোতে দেখিছো যদিও দিনত আজিয়ে প্ৰথম ৷ ইমান ডাঙৰ বুলি মুঠেও ধাৰনা নাছিল ৷ মামীয়ে হাতৰ মুঠাত লৈ অগাপিছা কৰাত আগটোৰ ছালচটা আতৰি গুলপীয়া মুন্ডিটো এবাৰ দেখা এবাৰ নেদেখা হব ধৰিলে ৷ দেউতাই উত্তেজনাতে মামীক কুৱাৰ পাৰৰ পকাখিনিত হেচি আঠুকঢ়াই দিলে আৰু মামীৰ তিতা মেখেলাখন কৰঙনৰ পৰা দাঙি তপিনাৰ ওপৰত থলে ৷ সচাই বিশাল আকাৰৰ আছিল মামীৰ তপিনাখন ৷ ইমান ডাঙৰ নাঙঠ তপিনা মই কেতিয়াও দেখা নাছিলো ৷ মামীৰ তপিনাখন মাৰ দুগুন হব আৰু মোৰ তিনিগুনমান হব ৷ অজানিতে হাতখন মোৰ নিজৰ তপিনাখনত গল ৷ হয়তো চুই চাই লাজ পালে ৷ মামীৰ কতিখনত হাতেদি ধৰি লৈ দেউতাই নিজৰ উত্থিত লিঙ্গটো মামীৰ বুছখনত ভৰাই দিলে ৷ পৰপৰকৈ গোটেইটো সোমাই গল ৷ মামীয়ে পকাতে হাতদুখন পাৰি গাইগৰুৰ গাখীৰদুটা ওলোমা দি নিজৰ স্তনদুটা ওলোমাই সুখ লৈ থাকিল ৷ এটা নির্দিষ্ট গতিত দেউতাই ককালখন অগাপাছা কৰি চুদি থাকিল ৷ দুবাৰমান ঘপ ঘপকৈ জোৰকৈ মাৰে আকৌ আগৰ দৰে মাৰে ৷ মামীয়ে দেউতাৰ মুখৰ কাষত মুখখন আনি কিবা কলে ৷ দুয়ো লাহকৈ উঠিল আৰু পিছফালৰ দুৱাৰেদি ঘৰত সোমাল ৷ মই লাহেকৈ তাৰপৰা আহি আগফালে দেখোযে সিহতে আগফালৰ দুৱাৰো বন্ধ কৰি লৈছে ৷ মই ভাবিলো কেনেকৈ চোৱা যাই এতিয়া ? ঘৰটোৰ ছাৰিওফালে ঘুৰি ফুৰিলো কিন্তু কতো খোলা খিৰিকি বা ফুটা নাপাই বিফল হৈ উভতি যাও বুলি ওলাওতে ঘৰৰ ভিতৰৰ পৰা উমম আহহ দিয়ক আদি শুনিলো ৷ ভাবিলো নেদেখিলেও কি কৰে শুনি যাও ৷ অনুমান কৰিলো নিশ্চয় সিহতে বিচনাতে চুদিব ৷ সেইবাবে ঘৰটোৰ পিছফালে গলো ৷ যিখিনি ঠাইত ভিতৰত বিচনাখন আছে তাতে এখন খিৰিকি আছে ৷ এতিয়া বন্ধ হৈ আছে ৷ ভিতৰৰ দৃশ্য যদিও দেখা নাপাও তথাপি শুনা পাম ৷ এইবুলি তাতে গৈ খিৰিকিখনত কান পাতিলো ৷ হয় সিহতে তাতে চুদাচুদি কৰিছিল ৷ মই স্পষ্টকৈ সিহতৰ মাত শুনিলো ৷ মাজত বেৰখন নাথাকিলে মই এতিয়া সিহতৰ পৰা মাত্ৰ একফুট আতৰত ৷ বিছনাৰ কেৰকেৰনিয়ে বুজাইছে দেউতাই মামীক খুব পেলিছে ৷ মামীয়ে মাথো উম আহ আহ কৈ আছে ৷ দেউতাই সুধিছে
ঃ কেনে লাগিছে নন্দা ? ( মামীৰ নাম সুনন্দা )
মামীঃ বিৰাত সুখ পাইছো ভিনদেউ ৷  বৰ জুতি লাগিছে ভিজা শৰীৰত কৰি ৷
দেউতাঃ উম আজি তোমাৰ খন টাইট লাগিছে ৷
মামীঃ দিওক পুৰা দিওক ৷ আপুনি অহা বুলি গম পোৱাৰ পৰা মোৰ এইখন ৰব নোৱাৰা হৈছে ৷
দেউতাঃ কিন্তু এইকেদিন তাক কৰিব নিদিবা ৷(মামাৰ কথা বুজাইছে চাগৈ)
মামীঃ নিদিও , আপুনি চিন্তাই নকৰিব ৷ মই আপোনাক জানো নহয় ৷
দেউতাঃ এনে লাগিছে তোমাৰ কোমল ফুটাত দিন ৰাতি ভৰাই থম ৷
মামীঃ আপোনাৰ যি মন কৰক ৷ মই জানো আপোনাক কেতিয়াবা কিবা কথাত মানা কৰিছো ?  যোৱাবাৰ আপোনালোকৰ ঘৰত যাওতেনো আপুনি কমখন অত্যাচাৰ কৰিছিলনে ?
কথা পতাৰ মাজে মাজে হোৱা বিছনাৰ কেৰমেৰ শব্দই বুজাইছিল যে ঠাপ মাৰি মাৰি কথাও কৈছে ৷
দেউতাঃ সেইবাৰৰ কথা ভাবিলে মোৰ আজিও দাং খাই ৷
মামীঃ সচা কৈছে ৷ সেইবাৰ বৰ উপভোগ কৰিলে মোক ৷ দিন ৰাতি একাকাৰ কৰি কৰিছে ৷ বাইদেউ আৰু লৰাছোৱালী স্কুল যোৱাৰ পিছত আপুনি পিছফালেৰে আহি ঘৰ সোমাই মোক নগুৰ নাগতি কৰি মাৰিছে ৷
দেউতাঃ তোমাৰ দেহাটো তেনেকুৱাই ৷ খাই থাকিলেও হেপাহ নপলাই ৷
মামীঃ আকৌ ৰাতি সব শোৱাৰ পিছত আহি মেখেলা উজাই মজিয়াতে যে কৰিছিলো ? কম ভাল লাগিছিলনে ?
দেউতাঃ আজিও আহিবা ৷
মামীঃ কিয় নাহিম ৷ যোৱাৰাতি কোনোবাই গম পাইছিল জানো ? এই দুদিনতে যোৱা ছমাহৰ হোৰ তুলি যাব ৷ আপুনি যোৱাৰ পিছত কেইদিনমান মোৰ তাৰপৰা আপোনাৰ বস্তুটোৰ গোন্ধ আহি থাকে ৷ আঙুলিটো সোমাই আনি শুঙি চাও ৷ আপুনি কাষত থকাযেনেই লাগে ৷
ভিতৰত হোৱা শব্দ বেছি হোৱাত গম পালো জোৰত ককাল চলাইছে ৷ শেষৰ ফালে দেউতাই খুব জোৰে ককাল চলোৱা মই আগতে বহুবাৰ দেখিছো ৷ মাৰ লগত কৰোতে ৷ দেউতাই তেনে কৰিলে মায়ে কতিখন দাঙি ধৰে সর্বশক্তিৰে ৷ এতিয়া মামীয়েও নিশ্চয় তেনেকে দাঙি ধৰিছে ৷ মামীয়ে প্ৰকান্ড কতিখন দাঙি ধৰিলে কেনে লাগে চাব খুব মন গৈছিল যদিও কোনো উপাই নাছিল ৷ মামা আছিল ক্ষীনমীন সেইবাবে মামী চাগৈ দেউতাৰ চোদনৰ প্ৰেমত পৰিছিল ৷ ভিতৰত শব্দ বন্ধ হল ৷ মই লাহেকৈ তাৰপৰা ওলাই আধাৰাস্তা আহা আকৌ ওভতি গলো ৷ এইবাৰ ৰাস্তাৰ পৰা মামীক মাতিলো ৷ সিহত বেয়াকৈ আছে যদি সাবধান হওক বুলি ৷ ভিতৰত খৰধৰকৈ কোনোবাই পিছফালৰ দর্জাখন খোলা যেন লাগিল ৷  মামীয়ে আগফালৰ দর্জাখন খুলি দিলে ৷ যদিও মামীয়ে মেখেলা চাদৰ পিন্ধি আছিল তথাপি ভালকৈ গম পাই যে খৰধৰকৈ গাত লৈ আহিছে ৷ ব্ৰা নথকাত দুটা হুক খোলা ব্লাউজৰ তলত দুটা ৰঙালাউ  হেন দেখিছিল ৷ মেখেলাখনো কিবাকে ককালত খুচি আহিছিল ৷ মই কি কৰিছিলা সোধোতে মামী অলপ অপ্ৰস্তুত হল ৷ কলে গা ধুই কাপোৰ সলাই আছিলো ৷ মই খুন্দনাটো নিব অহা বুলি কওতে অলপ সুখ পালে ৷
বন্ধুসকল মোৰ সত্য অভিজ্ঞতা পঢ়ি কেনে পালে জনাব ? ভাল লগা বুলি জানিলে আৰু লিখিম ৷