মদ খোৱাই চুদিলো ঘৰ মালিকনীক Asomiya Jouna Galpa

মদ খোৱাই চুদিলো ঘৰ মালিকনীক Asomiya Jouna Galpa

অফিচৰ পৰা আহি গা -পা ধুই চাহকাপ খাবলৈ লওতেই অনিমা সোমাইআহিল ৰুমলৈ। মই আজি এমাহৰ পৰা ভাড়াত থাকিবলৈ লোৱা ঘৰটোৰ মালিকনী অনিমা।৩৪ বছৰীয়া অনিমা এগৰাকী বিধৱা। মেট্ৰিক দিব ওলোৱা লৰা এটাও আছে তাইৰ।হাজবেণ্ডে বনাই থৈ ডাঙৰ ঘৰটোত লৰাটোৰ লগত অকলে থাকে ।আছলতে অনিমাই ঘৰভাড়া তেনেকৈ নিদিয়ে।কিন্ত মোৰ বন্ধু এজন অনিমাৰ সম্পৰ্কীয় ককায়েক হৈ।তেনেকুৱা চিনাকীতে মই অনিমাৰ ঘৰৰ ৰুমটো পালো।আগফালৰ বাৰাণ্ডাখনৰ লগত লাগি থকা ৰুমটোতে অনিমাই মোক থাকিব দিছিল।বয়সত মোতকৈ ৮-৯ বছৰৰ সৰু অনিমাক মই তুমি আৰু তাই মোক আপুনি বুলিয়ে মাতে। ৰুমত সোমাই আহি ৰাতিৰ ভাতসাজ আজি মোক সিহতৰ তাতে খোৱাৰ কথা কলে।লৰাটো হেনো কোনোৱা বন্ধুৰ বায়েকৰ বিয়া খাবলৈ গৈছে ।তিনিদিন ৰ কাৰণে। নিমন্ত্ৰণ তো পাই ময়ো ভালে পালো।কাৰণ অফিচৰ পৰা আহি ৰাতি তেনেকৈ বনাবও মন নাযায়। অনিমা যোৱাৰ পিছত ময়ো কাপোৰ জোৰ পিন্ধি বজাৰ অলপ আনি দিও বুলি ওলাই আহিলো।ভাল মাছ অলপ আৰু হুইস্কীৰ ফুল বটল এটা লৈ মই ৰুম পালোহি।অনিমাক মাছখিনি দি মই ৰুমলৈ আহিব ওলোৱাত তাই বাধা দি কলে-কিবা খাই যদি ইয়াতে খাওক ,ৰুমত নালাগে আৰু যাবলৈ।কথাটোশুনি মই অলপ দোধোৰ মোধোৰত পৰিলো।মোৰ অৱস্থা টো গম পায়ে চাগে তাই মোক দ্ৰয়িং ৰুমত নবহাই আলহী আহিলে থকা মেলা কৰিব দিয়া ৰুমটোত বহিব দিলে।অলপ পাছতে তাই পুনৰ ৰুমটোলৈ আহিল।এইবাৰ তাইৰ হাতত পানীৰ জাৰ এটা চিকেন ফ্ৰাইৰ প্লেট এখন।নিজৰে অলপ অস্বত্তি লাগিল ।কাৰণ এগৰাকী পত্নী আৰু ডাঙৰ ডাঙৰ লৰা দুটা আছে মোৰ।সমাজত এটা ভাল পৰিচয় আছে।এজনী অকলশৰীয়া বিধবাৰ লগত ভিতৰৰ ৰূমত মদ খাবলৈ বহাটোত টুলুঙা যেন লাগিল।কথাবোৰ বেছি চিন্তা নকৰি মই মদ খোৱাত লাগিলো। বনোৱা মেলা শেষ কৰি অনিমা আহি মোৰ কাষতে থকা চোফাখনত বহি ললে।মই তাইক কলো-যদি বেয়া নোপোৱা লব পাৰা মোৰ লগতে এটা পেগ।তাই কলে হাজবেণ্ড জীয়াই থাকোতে হেনো একেলগে খাইছিল।কিন্তু হাজবেণ্ড ঢুকুৱাৰ পৰা হেনো তাই মুখত দিয়া নাই।মই পাতলকৈ পেগ এটা বাকী তাইলৈ আগুৱাই দিলো।তাই একে উশাহতে কোটকোটকৈ গোটেইখিনি গিলি পেলালে।অহাৰ পৰা অনিমাৰ লগত মোৰ তেনেকৈ বিশেষ একো কথা হোৱা নাছিল।সুযোগ সুবিধা বুজি মই তাইৰ গিৰিয়েকৰ কথা সুধি পেলালো।তাই এফালৰ পৰা কথাবোৰ কৈ গৈ থাকিল।ময়ো এটাৰ পিছত এটাকৈ তাইক পেগ দি গৈ থাকিলো।এটা সময়ত দুয়োৰে নিছা হল।কিবাকৈ পাকঘৰলৈ আমি ভাতকেইটা খাই মই নিজৰ ৰূমলৈ আহিব ওলালো।কিন্তু নিছাৰ ভৰত অনিমা উঠিব নোৱাৰা হল।মই ভাৱিলো, মানুহজনীক এনেকৈ এৰি গলে বেয়া হব।অনিমাক কাষলতিৰ তলেৰে হাত দুখন ভৰাই তাইৰ থিয় কৰাই কিবাকৈ চুচৰাই অনাদি আনি তাইক তাইৰ বেডৰুমৰ পালেং খনত শুৱাই দিলো ।খুউব জোৰেৰে মুতা লগাত মই তাইৰ বেডৰূমৰ লগতে থকা বাথৰুমত গৈ মুতি আহি যাব ওলাওতেই অনিমালৈ চকু গল মোৰ।হাত ভৰি মেলি বিছনাত পৰি আছিল তাই।পিন্ধি থকা নাইটিটো উঠি আহি কলাফুলত পৰি আছিল।দুখন ভৰিৰ মাজেৰে তাইৰ ৰঙা ৰঙৰ পেণ্টিটো ধুনীয়াকৈ ওলাই পৰিছিল।হঠাৎ মোৰ মূৰত খেলালে যে মই চোন বিয়া পতা ।কি কৰিব ওলাইছো মই।লৰালৰিকৈ মই মোৰ নিজৰ ৰূমলৈ আহি চিগাৰেট এটা জলাই ললো। কিন্তু অনিমাৰ ছবিখন মোৰ চকুৰ আগত ভাহিব ধৰিলো।উঠি আহি পুনৰ অনিমাৰ ৰূম পালোহি। এইবাৰ তাই তলপেটকৈ শুই আছিল।ধকধকীয়া বগা লোথোপথোপ কতি খন পুৰা ওলাই আছিল।মই ৰখাব নোৱাৰিলো নিজক।নিজৰ সকলো পাহৰি মই বিছনাৰ ওচৰলৈ গৈ অনিমাৰ পেণ্টিটো ককালৰ পৰা তললৈ টানি টানি নি খুলি পেলালো।দুখন হাতেৰে কতিৰ দাপনা দুখন ফাক কৰি মই নিজৰ নাকটো কতিৰ ফুটাত লগাই দিঘলীয়াকৈ উশাহটো টানি গোন্ধটো ললো।আসসসসস,ফুৰফুৰীয়া এটা গোন্ধ।বয়স হলেও ঘৰত থাকিলে দুই এদিনৰ মূৰে মূৰে এতিয়াও নিজৰ মানুহজনীক চুদু।কিন্ত ,এই নতুন ঠাইটুকুৰাত অহা এমাহ পাৰ হবৰ হল ,ঘৰত যোৱাটো হৈ উঠা নাই।পিন্ধি থকা জাংগিয়াটো ফালি বাৰিদাল ওলায় আহিব বিচৰাত মই মোৰ নিজৰ কাপোৰখিনি খুলি পেলালো।অনিমাৰ গাতো কাপোৰৰ নামত ওপৰৰ কুৰ্তা টোহে আছিল।তাইৰ টোপনি অহা নাছিল,কেৱল মদৰ নিচাত উঠিব নোৱাৰা অৱস্থা হৈছিল।তাইক উঠাই লৈ কুৰ্তাটো খোলাত মোৰ অসুবিধা পাইছিলো। উপায় নাপাই কুৰ্তাটো ফালি তাইক লেংটা কৰি ললো।অনিমাৰ মষ্ট মষ্ট পিয়াহ দুটা ওলমি আহি পেটত লাগো লাগো অৱস্থা হৈছিল।ককালৰ দুয়োকাষে বাঢ়ি অহা চৰ্বিবোৰ লোভনীয় হৈ পৰিছিল।চিধাকৈ শুৱাই লৈ মই তাইৰ বুচা খনত হাত ফুৰাই দিলো।ডাঙৰ পান এখিলাৰ দৰে এখন মষ্ট বুচ।শ্বেভ কৰা বালবোৰ অলপ অলপকৈ নতুনকৈ গজি আহিছিল।গোটেই দেহটোত হাত ফুৰাই,পিতিকি মোহাৰি মই তাইৰ বুচৰ পাহি দুটাত মোৰ ওঠযুৰি গুজি দিলো।আঙুলিৰে মেলি অলপ অলপকৈ মই তাইৰ বুচখন চাটিব ধৰিলো।তাই দুখন হাতেৰে বিচনাচাদৰ খনত খামুচি ধৰি চটফটাব ধৰিলে।মাজৰ আঙুলিটোৰে তাইৰ বুচৰ কেতিটো উঠাই লৈ বুচৰ ভিতৰলৈ জিভাখন সোমোৱাই নিয়াত তাই তলৰ পৰা ককালখন দাঙি দিলে।মই গম পালো নিচাত থাকিলেও তাই চেস্ক টো ফিল কৰিছে।আঙুলিৰে পিয়াহৰ কলা পৰা বুটা দুটা মিহি মিহিকৈ মোহাৰি থকাত তাই অমমমমমমমমমমমমমমম,আসসসসসসসসসসসস কৰি উঠিল।ইটোৰ পিচত সিটোকৈ দুয়োটা পিয়াহৰে চুপি চুপি জুতি ললো।তাইৰ বান্ধি থোৱা চুলিকোচা টান মাৰি খুলি পেলালো।এইবাৰ মই তাইক বুকুৰ ওপৰত হাগিব বহাৰ নিচিনা কৰি তাইৰ মূৰটো অলপ দাঙি লৈ মোৰ বাৰীদাল তাইৰ ওঠত লগাই দিলো।তাই মূখখন মেলা নাছিল।উপায় নাপায় তাইৰ চুলিকোচাত ধৰি লৈ গাল দূখনত অলপ দুখ পোৱাকৈ চৰিয়াব ধৰিলো-অই,চাও মুখখন মেলা ,মুখখনৰ তলত টিপি ধৰাত তাই মুখখন অলপ মেলি দিলে।মই লগে লগে বাৰীদাল তাইৰ মুখত হেচি ধৰিলো।তাইৰ মুখৰ তূলনাত মোৰ বাৰীদাল শকত আছিল।গোটেই দাল পূৰা সোমোৱা নাছিল,মই গাৰ জোৰত হেছি ধৰাত একেবাৰে ডিঙি পালেগৈ। লাহে লাহে মই অনিমাৰ মুখচোদন আৰম্ভ কৰিলো।তাই ওকাব ধৰিলে।-ওৱাক,ওৱাাককককককক,অসসসসসসসসসসসস,উলিয়াই আনক উফফফফফফফফফফফ।মোৰ বাৰীৰ পৰা ওলোৱা চেক্স পানী তাইৰ ওঠৰ ফাকেৰে অলপ অলপ ওলাই আহিছিল। বেছিসময় বাৰী চুপালে আছল মজাটো লোৱাই নহব।কথাটো ভাৱি মুখৰ পৰা বাৰীদাল ওলিয়াই আনি তাইৰ ভৰি দুখন মেলি লৈ হাতৰ তলুৱাত থু এগাল মান লৈ বুচখন লেপলেপীয়া কৰি বাৰীৰ আগটো লগাই ঠেলি দিলো।তাই চাগে বহুত দিন পুৰুষৰ মঙহাল শকত বাৰী বুচত লোৱা নাছিল।কাৰণ ,এগৰাকী বিয়া হোৱা মাইকী হিচাপত বুচখন মই অলপ টাইট পালো।তাইয়ো বিষত কেকাব ধৰিছিল।উফফফফফফফফখখখফফফফফফফু,আসসসসসস ,দাদা নকৰিব,উইইইইইইই মাাাাাাাাাাা বিষাইছে দাদা।মই তাইৰ কথালৈ কেৰেপ নকৰি গাৰ জোৰত বাৰীদাল গুৰিলৈকে ভৰাই দিলো।।।।।।।।।।তাই উচুপি উঠিল, আসসসসসসসস,নোৱাৰিছো লব।উইইইইই মাাাাাাা,আসসসসসসসস,ডাঙৰ আপোনাৰ দাল,মৰি যাম মই অসসসসস মাাাাাাা,অহহহহহহহহ ।লাহে লাহে মই চুদনৰ স্পিড ভৰায় দিলো।থাপা থপ,পছক পছক,থাপ থাপ।পছক ফুচচচচচচযযযযযযয।তাইৰো বুছখন কোমল হৈছিল লাহে লাহে।শুকান হৈ থকা বুছখন মোৰ ৰসেৰে তিতি উঠিছিল। এটা সময়ত তাইৰ মুখেৰে বাহিৰ হল–আসসসসসসসসসসস,চোদক মোক।অহহহ মাাাাা,যিমান বেয়াকৈ মন যায় সিমান বেয়াকৈ চোদক দাদা মোক।চোদনৰ পাক উঠিছিল,প্ৰায় ৩৫ মিনিট মান সময় মই অনিমাক বিভিন্ন পজিচনত উঠি তাইৰ বুছত মাল এৰি দিলো।