মামাৰ বন্ধুবে চুদিলে Asomiya Jouna Galpa

মামাৰ বন্ধুবে চুদিলে  Asomiya Jouna Galpa
আমি আগতে হাউলিত খুৱ ৰাসঁ চাইছিলো ৷ ৰাসঁৰ সময়ত মামাহতঁৰ ঘৰত যাও বঙাইগাওঁত ৷ এবাৰ মই তাতে প্ৰায় ১০ দিন মান আছিলো ৷ তেতিয়া মোৰ বয়স ১৭বছৰ মান ৷ hs পঢ়ি আছো ৷ মামাহতঁৰ কোনোৱে নহয় কোনোৱে সদাই মোক ৰাসঁ চাব নিয়ে ৷ সেইদিনা সৰুমামাই লগৰ বোৰৰ লগত যাব বাবে মোক নিব খোজা নাছিল ৷ কিন্তু ককাই কোৱা বাবে উপাই নাপাই মোক লগত লৈ গ’ল ৷ মাজবাটত গম পালো মোক কিয় আনিব খোজা নাছিল ৷
সিহতে সেইদিনা প্ৰেমিকাৰ লগত ৰাসঁ চাব ৷ এতিয়া উপাই নাপাই মোক চিনাকি কৰি দিলে ৷ মামাৰ লগৰ দুজন ল’ৰা আৰু দুজনী ছোৱালীৰ লগত ৷ তাৰে এজনী পিছত মোৰ মামি হৈছিল ৷ আমি বহুসময় ৰাসঁ চালো ৷ হোটেলত খালো ৷ মই লক্ষ্য কৰি আছিলো মামা আৰু ল’ৰাদুজনে মাজে মাজে কিবা ইংগিত কৰি ফুচফুচাই কথা পাতি আছিল ৷ মই বুজি পোৱা নাছিলো ৷ এনেকে ঘুৰি থাকোতে ৰাতি ১২ বাজিল ৷ আমি ওলাই আহিলো ৰাসঁৰ গেটলৈ ৷
হঠাতে মামাৰ প্ৰেমিকাজনীয়ে ক’লে তাই ভিতৰত বস্তু এটা কিনিব আছিল পাহৰিলে ৷ আমাক অলপ ৰৱ কৈ তাই ভিতৰত যাব ওলাল ৷ লগৰ জনীও তাইৰ লগত ওলোৱাত মামা আৰু এজন লৰাও ওলাল ৷ মামাই মোক তাৰ লগৰ জনৰ লগত অলপ সময় থাকিব কৈ ক’লে যে তহ’ত অলপ সময় ৰাসঁকে চা আমি সৌ মেলাখনৰ পৰা দুপদমান বস্তু লৈ আহিচো ৷ এইবুলি সিহঁত গুছি গ’ল ৷ দাদাজন আৰু মই ইফালে সিফালে চাওতে দাদাজনে কলে বলা ভন্টি পান খাও ৷ দুজনে পান খালো ৷
অলপ ফুৰাৰ পিছত দাদাজনে মোক এটা কথা ক’লে …. ভন্টি বেয়া নাপাবা তোমাৰ মামা ঘুৰি আহোতে অলপ দেৰি হব ৷
মই ক’লো : কিয় হব মামাই অলপ পিছতে আহিম বুলি কৈছে ৷ কিনিয়ে গুছি আহিব ৷
তেওঁ কলে সিহতে কিনিব যোৱা নাই ৷
তেন্তে ?
আহা তোমাক দেখাম ৷
এইবুলি ৰাসঁৰ পিছফালৰ ৰাস্তাটোত মোক লৈ গ’ল ৷ তাত মানুহ দুনুহ নাই ৷ ৰাতি হৈছিল বহুত ৷ অলপ গৈ আধাবনোৱা ঘৰ এটা দেখি দাদাজনে মোক চুপচাপ খোজ কাঢ়িব ইংগিত দি ঘৰটোৰ পিছফালে লৈ গ’ল ৷ তাৰপৰা এখন খিৰিকিৰ কাষত দুয়ো ৰ’লো ৷
সি মোক হালি হালি যাব কৈছিল ৷ মই আগত সি মোৰ পিছে পিছে ৷ মোৰ মনত কৌতুহল ৷ খিৰিকিখনৰ তলত ৰৈ মোক ইংগিত দিলে লাহে লাহে উঠি ভিতৰত চাব ৷ চাই মোৰ লাজ লাগি গ’ল ৷
 জোনাকৰ পোহৰত সৱ দেখা গৈছিল ৷ মামাৰ লগত ছোৱালিজনী ৷ মামাই তাইৰ ব্লাউজটো খুলি লৈ স্তন এটা চুপি আচিল ৷ কি মস্ত পিহা ৷ ওলমি পৰা ৷এটা মামাই টিপি আছে ৷ মামাৰ পেন্টটো ভৰিত নমাই থোৱা আছে ৷ মামাৰ লিংগ ডাল ঠিয় হৈ আছে ৷ অলপ পিছত মামাই ছোৱালীজনীৰ মেখেলাখন দাঙি তলেদি হাতখন সোমাই কিবাকিবি কৰিব ধৰিলে ৷
এইবোৰ দেখি মোৰ গাটো ৰাই জাই কৰিলে ৷ এইবোৰ চাই মোৰ গাটো ৰিমঝিম কৰিব ধৰিলে ৷ মোৰ পিছফালে থকা দাদাজনৰো চাগৈ কিবাকিবি হৈছিল ৷ সি মোৰ গাটে লাগি আছিল ৷ মোৰ পিছফালে ৰৈ চাই আছিল ৷ মোৰ টিকাত কিবা লগা যেন লাগিল ৷ টাইট টাইট ৷ অলপ মন কৰি গম পালো দাদাজনৰ লিংগডাল মোৰ টিকাত লাগি আছে ৷ লাহে লাহে ডাং খাই আছে আৰু মোৰ পিছফালে হেচাটো বেছি হৈছে ৷ মই একো কব পৰা নাই ৷
মামাই গম পালে সর্বনাশ হব ৷ দাদাজনৰ চাগৈ মোতকৈয়ো অৱস্থা বেয়া হৈছিল ৷ সি মোৰ টিকাত হেচি হেচি দিয়ে মাজে মাজে ৷ মই আগৰ পৰাই শকত আছিলো ৷ তপিনা দুখনো ডাঙৰ আছিল কোমলো ৷ সি হেচি মজা পাইছিল ৷ অলপ পিছত সি এখন হাতেৰে মোৰ তপিনাখন লাৰিব ধৰিলে ৷ আমি হাউলি লৈ চাই আছিলো বাবে মোৰ তপিনাৰ ফুটাতো ওলাই আছিল ৷ সি তপিনা দুখন লাৰি লাৰি মাজে মাজে ফুটাটোত দুটা আঙুলি দি লাৰি দিছিল ৷ মোৰ দেহত চিৰিং কৈ মাৰে ৷
 অলপ পিছত সি অলপ আগবাঢ়ি মোৰ পিহা এটাত খামুচি ধৰিলে ৷ দুখন হাত দুফালেদি লৈ মোৰ দুয়োটা স্তন মইদা মাৰা দি মাৰিব ধৰিলে ৷ আৰু তলত তপিনাৰ ফাকটোত তাৰ লিংগ ডাল হেচি থাকিল ৷
ইতিমধ্যে ভিতৰত মামাই ছোৱালিজনিক আঠুকঢ়াই লৈ পিছফালেদি মামাৰ মস্ত লিংগটো ভৰাই দিলে ৷ তাই দুখ পাইছিল চাগৈ ৷ উহ…. কৈ উঠিছিল ৷
এইবোৰ দেখি দাদাজন আৰু থাকিব নোৱাৰিলে ৷ মোৰ ফ্ৰকটো উঠাই পেন্টিটো খুলি পেলালে ৷ সি তাৰ পেন্ট আৰু জাঙিয়াটো তললৈ নমাই দিলে ৷ মোক তাৰ মুৱাকৈ ঘুৰাই লৈ আঠুকঢ়াৰ ইংগিত দি মোৰ মাঠাটো তাৰ লিংগদালত হেচি ধৰিলে ৷ মইও উপাই নাপাই তাৰ তনটনীয়া লিংগটো মুখত সোমাই ললো ৷ সি বৰ গৰম হৈছিল চাগৈ মোৰ পিছফালে চুলিকোচাত ধৰি মুখত লিংগদাল ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছিল ৷ আৰু মামাৰহতঁৰ চোদন চাই আছিল ৷ ইফালে তাৰ লিংগ খাই মোৰো তলফালে জোল বৈছিল ৷ পেন্টিটোও নাই ৷
 এইবাৰ দাদাজনে মোক উঠাই লৈ আকৌ আগৰ পজিচনত ল’লে ৷ মোৰ ফ্ৰকটো ডাঙি পিহালৈ উঠাই দিলে ৷ ফ্ৰকৰ তলেদি হাত সোমাই ব্ৰাৰ ওপৰতে টিপি টিপি তাৰ লিংগটো মোৰ যোনিত হেচিব ধৰিলে ৷ কিন্তু নোসোমালে ৷ টাইট আছিল মোৰ যোনি ৷ উপাই নাপাই সি মোক ঘৰটোৰ আগফালে লৈ আহিল ৷ তাতে এখন ঢাৰিপাতি আছিল ৷ সেইখন পাৰি লৈ মোক তাতে শুৱাই দিলে আৰু সি মোৰ পিহাএটা ব্ৰাতো দাঙি লৈ চুপিব ধৰিলে ৷ অলপ চুহি এইবাৰ তাৰ লিংগটোত সি মুখৰ পৰা থু লগাই মোৰ যোনিৰ ফুটাতোট ধৰি লাহে লাহে হেচিব ধৰিলে ৷ আধামান সোমোৱালৈ দুখ পোৱা নাছিলো ৷
 তাৰপিছত এবাৰ জোৰকে হেচি গোটেইদাল সোমাই দিলে ৷ মোৰ মৰি যোৱা যেন লাগিছিল ৷ অলপ ৰৈ সি ওলোৱা সোমোৱা কৰিব কৰিব ধৰিলে ৷এতিয়া লাহে লাহে ভাল লাগিছিল ৷ সিমোৰ গালেমুখে চুমা খাই চেলেকি উটপাত কৰিছিল ৷ তাৰ বাৰিদাল বৰ ডাঙৰ নহয় যদিও বহুত টাইট আছিল লোহাৰ নিচিনা ৷ পুৰা পেলিছে মোক মই লাহেকৈ ভৰিদুখন মেলি অলপ দাঙি দিলো ৷
মোৰখন আৰু মেল খাই গ’ল ৷ সি মজা পাই আৰু জোৰে জোৰে কৰিব ধৰিলে ৷ মইও তপিনাখন দাঙি দাঙি দিলো ৷ সি এবাৰ পিহাটো কামোৰে এবাৰ ওঠঁটো এবাৰ গালখন ৷ মোৰ যাবৰ হোৱাত তাক জোৰকৈ সাবতি ধৰি তপিনাখন ওপৰফালে দাঙি ভৰিদুখন আৰু বেছিকৈ মেলি ধৰিলো ৷ সিও জোৰকৈ মাৰিব ধৰিলে ৷ মই তাৰ ডিঙিত কামুৰি ধৰি বুছৰ পানি এৰিলো ৷ সিও তাৰ লিংগদি হলহলাই ঢালিলে মোৰ বুছত ৷ এনেতে ভিতৰত শব্দ হোৱাত দুয়ো লৰালৰিকৈ তাৰপৰা ওলাই আহিলো ৷
বাহিৰত আহি গম পালো মোৰ পেন্টিটো খিৰিকিখনৰ তলতে থাকিল য’ৰ পৰা আমি মামাহতঁৰ কামটো চাইছিলো ৷ মই দাদাজনক ক’লো যে পেন্টিটো তাতে এৰিলো ৷ তেওঁ ক’লে এতিয়া উপাই নাই সিহঁত ওলাব ৷ তেনেকৈয়ে আমি আহি ৰাসঁ পালো ৷ ইফালে মোৰ তলৰ পৰা সৱ ৰস ওলাই কৰঙনটো আঠা আঠা হৈ গৈছিল ৷ ফ্ৰকটোৰে মচি মচি ঘুৰি ফুৰিলো ৷ ৰাতি বাবেহে বাচিলো ৷ অলপ পিচত মামাহতঁ আহিল ৷ মামাই ক’লে চাদৰ এখন বিছাৰি বিছাৰি বহুত দেৰি হ’ল ৷ মই মনে মনে ভাবিলো চাদৰ বিছাৰিছা নে মেখেলাৰ তলত মুখ সোমাই আছিলা গম পাও মই ৷ তেতিয়া ৰাতি ১ টা বাজিছে ৷ আমি অ’টো ল’লো ৷ অ’টোত আহোতেও দাদাজনে আন্ধাৰৰ সুযোগত মোৰ তপিনাৰ তলেদি হাত সোমাই বুছত আঙুলি সোমাই আছিল ৷ পিছদিনা সি মোক মনে মনে ৩ টা পেন্টি কিনি দি গৈছিল ৷