মোৰ খুলশালীৰ লগত হোৱা যৌন অভিজ্ঞতা

মোৰ খুলশালীৰ লগত হোৱা যৌন অভিজ্ঞতা
মোৰ ঘৰত মই আৰু মোৰ পত্নী আৰু দেউতা, মা ঢুকুৱা ২ বছৰ মান হল তাৰ পাছতেই মই বিয়া কৰিছিলোঁ। মই business কৰোঁ সৰু সুৰা। ঘটনাটো এবছৰ মান আগৰ, মোৰ পত্নী pregnant হোৱাৰ সময়ৰ কথা। মোৰ ঘৰত যিহেতু মহিলা মানুহ কোনো নাই পত্নীৰ বাদে সেইকেইদিন সহায়ৰ কাৰণে মোৰ শাহু মাঁ আৰু মোৰ খুলশালী থাকিব আহিল। খুলশালী মানে তাই মানে মুনো ক্লাছ নাইনত পঢ়ে, স্কুল বন্ধ চলি আছে সেইকাৰণে তাইকো লৈ আহিল। আৰু এনেও দুদিন পাছত শাহু মাঁ আৰু পত্নী হস্পিতালত থাকিব লগা হল তেতিয়া ঘৰৰ কাম খিনিৰ কাৰণেও সুবিধা হল বাৰু, দিনটো মই নাথাকো ঘৰত কামৰ কাৰণে ইফালে-সিফালে গৈ থাকিব লগা হয়। ৰাতিপুৱাই ভাত-পানী বনাই মুনো আৰু মই গাড়ী খন লৈ হস্পিতালত এপাক গৈ খোৱা বোৱা খিনি দি আহোঁ, আকৌ তাইক ঘৰত থৈ মই ওলাই যাওঁ কামত আৰু দেউতা বয়স হৈছে ঘৰতে বাৰীত লাগি থাকে।     সেইদিনা ৰাতি মই আৰু মুনো খোৱা-বোৱা খিনি হস্পিতালত দি আহোঁতে প্ৰায় ১০টা মানেই বাজিল, দেউতা নিজৰ ৰূমত শুলে, মোৰো কামত দিনটো ঘূৰি ভাগৰ লাগি আছে বিচনা খনত সোনকালে পৰিব হে মন গৈছে। অলপ fresh হৈ আহি কাপোৰ কানি সলাই বহোতেই মুনুৱে মাতিলে,,
মুনো: ভিনদেউ ভাত দিছোঁ আহক।
মই: অ গৈছোঁ ৰবা, বহা তুমি।
হাত মুখ মচি আহি বহিলোঁ,,মুনুলৈ চালোঁ তাইৰো ভাগৰ লাগিছে চাগে সৰু ছোৱালী দিনটো ইটো সিটো কৰি,,সৰু মানে ইমানো সৰু নহয় তাই, দেখাত চেক্সি মৰম লগা, কাপোৰ খিনি মন কৰিলোঁ তাইৰ সৰু পেন্ট এটা আৰু ওপৰত গেঞ্জি এটা বগা, গেঞ্জিটো বগা পাতল কাৰণে তলৰ গুলপীয়া ৰঙৰ ব্ৰা টো জিলিকি আছে আৰু ফিটা কেইডাল এনেও ওলাই আছে, উঠন জোঙা বক্ষ যুগল। তাইক দেখি যিকোনো পুৰুষৰে কামনা জাগিব। মইও পত্নীৰ লগত বহুত দিন কামটো কৰা নাই কেতিয়াবা মনটো যায় কৰিব,,,এইবোৰ উল্টা-পুলতা কথা ভাবি ভাত কেইটা খাই হলগে। মই বিচনাত পৰিলোঁহি,,আঁঠুৱা নলগাওঁ মহ নাই যেতিয়া,,তেনেকুৱাতে মুনো আহিল, কলে; আঁঠুৱা লগাই দিও ৰব।
;নালাগে হব দিয়া
মুনো: ৰব একো নহয়; বুলি তাই লগাব ধৰিলে,
মই শুই থাকোতেই তাইৰ মোৰ ওপৰেদি হাউলি গাত গা লগাই, ভেজা দি আঁঠুৱা গুঁজিব ধৰিলে। তাইৰ কুমলীয়া যৌৱনৰ গাৰ গোন্ধে মোক আকৌ আমনি কৰিব ধৰিলে। পেণ্টৰ তলত মোৰ বাৰি ডাল দাং খাবলৈ ধৰিলে। তাইও বেছি সময় লগাইছে এনেই কিবা কিবি কৰি,,মই বেছি নাভাবি তাইক কঁকালত ধৰি মোৰ ওপৰতে শুৱাই দিলোঁ,,তাই দেখিলোঁ একো আপত্তি নকৰিলে, মিচিকিয়া হাঁহি এটা মাৰি উঠন বুকুখন মোৰ নোমাল বুকুত হেঁচি দিলে, মই ৰব নোৱাৰা হলো তাইৰ পৰশ পাই। তাইৰ ওঁঠ দুটা চুপি দিলোঁ দুই উঠেৰে তাইও সঁহাৰি দিলে। দুই মিনিট চুপি থকাৰ পাছত তাই মোৰ ওপৰতে বহি দিলে,,মই সুধিলোঁ;কি হল..
তাই মনে মনে কলে দৰ্জা খন খোল খাই আছে।
যোৱা মাৰি আহা,,
তাই লাহেকৈ নামি গৈ দৰ্জা খন লগাই আহিল। তাই মেল খোৱা চুলি খিনি ওপৰ কৰি খোপা এটা বান্ধি লৈছে, কাখলতি তলৰ মিহি পাতল নোম খিনিয়ে তাইক আৰু চেক্সি লাগিছে ৰাতি, ইমানকৈ তাইক কেতিয়াও চোৱা নাছিলোঁ আগতে। তাই বিচনাত উঠি আহি মোৰ কাষতে শুই পৰিল মোলৈ চাই, অলপো লাজ নাই কৰা তাই। মই আকৌ তাইক বুকুত সাৱটি ললোঁ,,তাই; উঁফ বুলি কৈ পিঠিত মোৰ টান কৈ ধৰিলে,,মোৰ ইফালে পেন্ট ফাটো যেন হৈছে, বহুত দিন পাছত নাৰী সংগ পাইছোঁ ৰব নোৱাৰা হৈছোঁ। তাইক তলত পেলাই তাইৰ গেঞ্জি টো খুলিলোঁ দেখিলোঁ সৰু ব্ৰা টোৱে তাইৰ ১৫ বছৰীয়া উঠন বুকুখন ধৰি ৰাখিব পৰা নাই, পুৰুষৰ পৰশ পাই আৰু ফিট হব ধৰিলে বুকু খন, খুলি মুকলি কৰি দিলোঁ তাইৰ গাখীৰ দুটা। জোঙা গাখীৰ দুটা দেখি ৰব নোৱাৰিলোঁ চুপি দিলোঁ এটা এটা কৈ,,তাই ছেক্সৰ উত্তেজনাত গৰম হৈ উঁফ আঃহ কৰি উঠিল। এইবাৰ তাইৰ পেণ্টটো খুলিব ধৰিলোঁ, টান পেন্ট তাই নিজে খুলি দিলে,,তলৰ কুলা ৰঙৰ পেনটিটো অলপ কৈ তিতি গৈছে তাইৰ, খুলি দিলো আৰু গিদাখন মুকলি কৰি দিলোঁ। মিহি মিহি বালেৰে ধুনীয়া লাগিল দেখি, মোৰ মুখ খন নি শুঙি চালোঁ মতলীয়া কৰা এটা চোকা গোন্ধ তাইৰ গিদাৰ পানীৰ, তাই মোৰ চুলি কোঁচাত ধৰি হেঁচি ধৰিলে তাইৰ দুই ভৰি মাজত আৰু কেকাই উঠিল উফফ:: মইও জিভা দি তাইৰ গিদা চেলেকি আৰু ৰব নোৱাৰা কৰিলোঁ তাইক।
          আকৌ তাইৰ ওঁঠ দুটা চুপিব ধৰিলোঁ উঠি আহি,,আমাৰ মাজত কিন্তু একো কথাই হোৱা নাছিল, এনেকুৱা লাগিছিল যেন আমি দুইটা সদায় কৰোঁ যৌন কামনা। তাইৰ হাত নামি এইবাৰ মোৰ পেণ্টৰ ওপৰত মোৰ বাৰি ডাল ধৰি লৰাই দিলে,,আৰু পেণ্টটো খুলি মুকুলি কৰিলে। মোৰ বয়স ৩২ বছৰ, তাইৰ ১৫ বছৰীয়া কামনা দেখি ৰব নোৱাৰা হলো, তাই মোৰ দাং খাই থকা বাৰি ডাল ওলাই হাতত লৈ অগা পিচা কৰিব ধৰিলে। মোৰ কামনাই চৰম সীমা পালেগৈ। তাইক লাহেকৈ তলত শুৱাই মই বাৰি ডাল তাইৰ যোনি খনত লগাই ঘঁহাই দিলোঁ। তাইৰ মুখ খন দেখিয়ে গম পালোঁ যে তাইৰ সাংঘাতিক ছেক্স উঠিছে। তাই নিজেই মোৰ বাৰি ডাল ধৰি লৈ যোনি খনত হেঁচি সুমুৱাই লব বিচাৰিছে।  মই বেছি দেৰি নকৰি গিদা খনত বাৰি ডাল সুমুৱাই দিলোঁ, আধা কোনোমতে সোমাল। তাই উফফ: কৈ উঠিল,,দুখ পাইছাঁ নি ‘মই সুধিলোঁ,,’অলপ অলপ..একো নহয় কৰক ভাল লাগিছে” তাই কলে,,মই লাহে লাহে ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰিলো, তাইও তল ফালৰ পৰা কঁকাল কচালি আছে । যোনি ৰসে পিছল হৈ অলপ পাছতে গোটেই বাৰি ডাল তাইৰ গিদাত সোমাই গল।
         চেক্সৰ গৰমত দুইটা ঘামি তিতি গলোঁ, তাই দুই ভৰিৰে মোৰ কঁকালত মেৰিয়াই ধৰিলে। মোৰ এনেকুৱা লাগিল যেন এতিয়াই মোৰ বীৰ্য্য ওলাই যাব, মই লিংগ মৰা বন্ধ কৰিলোঁ, তাইও বুজি পালে চাগে তাই মোৰ ওঁঠ দুটা কামুৰি চুপি থাকিল, তল ফালে কোনেও একো কৰা নাই অকল সুমুৱাই থৈ দিছোঁ। অলপ দেৰি দুইটাই কামোৰা কামুৰি কৰি থাকিলোঁ, তাই আকৌ কঁকালটো কচালিব ধৰিলে, তাইৰ যোনি খনে মোৰ বাৰি ডাল চেপি ধৰিছে বেছিকৈ,,আঃহ কি সুখ,,এইবাৰ অলপ জোৰকৈ লিংগ মাৰিব ধৰিলোঁ,,,তাই উফফ আঃহহ উমম কৰিব ধৰিলে,,ৰূমটোত অকল পুছ পুছ উহঃ আহ: শব্দ হৈ থাকিল,,তাইৰ গাৰ গোন্ধত মই পাগল হৈ যাব ধৰিলোঁ,,তাই আৰু জোৰকৈ চেপি ধৰিলে মোক,,’আঃহ জোৰকৈ চুদক আৰু আহ: আহ: উমমম,, কৈ উঠিল,,ইমান সৰু ছোৱালী জনীয়ে ইমান দেৰি সুখ দিব বুলি ভবা নাছিলোঁ,, তাইক পেলি পেলি ওঁঠ দুটা কামুৰি আছোঁ,,মুনুৱে উঁফ উমমম উঁফ বুলি কঁপি কঁপি যোনি খনে বাৰি ডাল চেপি পানী এৰি দিলে। মোৰো ওলাব হৈছে, তাইক ভিতৰতে পেলাই সুখ দিম বুলি ভাবিলোঁ,,জোৰকৈ দুচাত মান মাৰি ৰৈ গলো মই,,ছিৰিক ছিৰিক কৈ ফেদা সোপা তাইৰ গিদাৰ ভিতৰত এৰি দিলোঁ। একমিনিত মান মোৰ বীৰ্য্য ওলাই থাকিল,,আঃহ কি সুখ দিছে তাই মোক,,তেনেকৈ দুইটা পৰি থাকিলোঁ, তাই মোক সাৱটি ভাগৰত শুই পৰিল। অলপ পাছত দুইটা উঠি বাথৰূম গলো, তাই অলপ দুপিয়াই দুপিয়াই খোজ দিছে, বিষাইছে নি’ সুধিলোঁ,,তাই কলে, ‘নাই ,,অলপ পুৰা নিচিনা লাগি আছে।মই কলো ভাল হৈ যাব বলা fresh হৈ লওঁ। ৰূমতে থকা বাথৰুমটোত গৈ fresh হলো দুইটা, কাপোৰ কানি কাৰো নাই, দুইটাই আকৌ অলপ কিছ কৰিলোঁ।
    দুইটা আহি শুই পৰিলোঁ ১২টা বাজিবই হল, জানুৱাৰী মাহৰ লাষ্ট হলেও আমাৰ যেন ঠাণ্ডা নাই দুইটা ঘামি গলোঁ, ৰূমটো চুদনৰ গোন্ধে মলমলাই আছে। তাই মোৰ বুকুৰ মাজত সোমাই পৰিল কুছি মুছি, মৰমেৰে ধৰি শুই পৰিলোঁ।
ৰাতিপুৱা ৭টা মান বজাত সাৰ পালোঁ, তাই আগতেই উঠি গল,,উঠি বাথৰূম গলোঁ বুকুখন চালোঁ মোৰ ৰঙা হৈ আছে, যোৱা ৰাতি তাইৰ কামুৰাৰ চিন। বাথৰুমৰ চুকত দেখিলোঁ তাইৰ অন্তবাস, ব্ৰা-পেন্তি দুইটা পৰি আছে, উঠাই শুঙি চালোঁ তাইৰ বীৰ্য্যৰ মলমলিয়া গোন্ধ। মই গা ধুই একেবাৰে ওলাই আহিলোঁ তাই চাহ বনাই দেউতাক দিছে, মইও খালোঁ বহি। তাই পাকঘৰত কিবা কামত লাগিব গল। দেউতা লগত দুই এটা কথা পাতি মই তাই ওচৰত গলোঁ, তাই চুটি ফ্ৰক এটা পিন্ধি আছিল, তাইক যেন আজি আৰু বেছি ডাঙৰ লাগিছে, কঁকাল লাহী আৰু তলৰফালে টীকা চোৱা ডাঙৰ, শকত কলাফুল, ফিট হৈ থকা বুকু,,তাইক পাছফালৰ পৰা সাৱটি ধৰিলোঁ, তাই হাঁহি এটা মাৰি এনেই এৰাব চেষ্টা কৰি কলে দেউতাই দেখিব,,’নেদেখে বুলি কৈ তাইক চুমা খাব ধৰিলোঁ তাইও লেটো হেতু হৈ পৰিল। দেউতাৰ খোজৰ শব্দ শুনি দুইটা আঁতৰ হলো। সেই এসপ্তাহ আমি দুইটাই সহবাস কৰিলোঁ, মোৰ পত্নীয়ে ইমান সুখ দিব পৰা নাছিল তাই যিমান দিলে দিনে ৰাতিয়ে। দেউতা অলপ বাৰীৰ ফালে গলেই আমি দুইটা যতেই পাওঁ লাগি যাওঁ। ৰাতিটো তাই শুবলৈ নিদিয়ে দুবাৰ মান নুচুদা লৈকে। খুব এনজয় কৰিলোঁ দুইটাই মাঁ হত হস্পিতালৰ পৰা নহালৈকে, সেইবিলাক পাছতো কম, আপোনালোকে জনাব কেনেকুৱা লাগিল পঢ়ি।
Part -2