Jounatar Saram Xima Head Sir or Lagat | Assamese Sex Stories

Jounatar Saram Xima Head Sir or Lagat | Assamese Sex Stories

মোৰ নাম কৰৱী, বয়স ২৬ বছৰ। আমি এখন সৰু টাউনত থাকোঁ, দেউতাৰ চাকৰি কাৰণে আমি দেউতাৰ চৰকাৰী কোৱাটাৰত থাকিয়ে ডাঙৰ হলো। আমি মানে মা-দেউতা আৰু ভাইটি মোৰ, ময়েই ডাঙৰ, পঢ়া শেষ কৰি চৰকাৰী চাকৰিৰ কাৰণে পৰীক্ষা দি আছোঁ। পঢ়া শুনাত মই ভালেই, স্কুল কলেজত মই সদায় প্ৰথম বিভাগতে উত্তীৰ্ণ হৈ আহিছোঁ। এতিয়া পঢ়ি শেষ হল মাঁহতৰ মতে সোনকালে বিয়া খন হৈ গলেই আজৰি আৰু। আৰু সম্পৰ্কীয় দুই এঘৰ মানুহে মোক চাবলৈ লৰা পঠিওৱাও আৰম্ভ কৰিলে। দেখাত মই বহুতেই ধুনীয়া বুলি কব পাৰি কাৰণ মোক চাবলৈ আহিলেই চবেই পছন্দ কৰিয়ে যায়, মইহে এতিয়া বিয়াত সোমাবলৈ মন নাই। মোৰ কননীয় শৰীৰটো দেখি চবেই বিয়া কাৰণে জোৰ কৰে, কলেজীয়া জীৱনটো মোৰ আগে-পিছে ঘূৰা লৰাৰ অভাৱ নাছিল, মই সেইবোৰ সব বাদ দি পঢ়াত হে মন দিছিলোঁ। এদিন নিজৰ চাকৰি এটা হলে এইবোৰ সব এনেও হবই সেইকাৰণে এইবিলাক বাদ দিছিলোঁ। এনেকুৱাতে মোৰ চাকৰিৰ ভাল খবৰটো আহিল, মই শিক্ষা বিভাগৰ পৰীক্ষা দি ৰাখিছিলোঁ আৰু এতিয়া মই নিৰ্বাচিত হলোঁ। মোৰ মনটো আনন্দত নাচি উঠিল, মা-দেউটাৰো ভাল লাগিল। কিন্তু মা-দেউতাৰ মতে সমস্যা এটাই মই চাকৰি পোৱা স্কুল খন বেলেগ এখন জিলাৰ ভিতৰুৱা গাওঁৰ। তেওঁলোকৰ মতে মই ইমান দূৰত চাকৰি কৰিবলৈ নগলেও হয়, কিহৰ অভাৱ। ছোৱালীজনী আঁতৰত থাকিব বুলিয়ে তেওঁলোকে চিন্তা কৰিছে বাৰু, মই নামানিলোঁ। শেষত মা-দেউতাহঁতে মোক থবলৈ আহিল। মোৰ কাৰণে স্কুলৰ ওচৰতে ভাড়াঘৰ চাবলৈ ললোঁ, কিন্তু মা-দেউতাৰ পছন্দ নহল, মাঁহতে এনেকৈ মোক এৰি নাযায়। শেষত স্কুলৰ হেডছাৰ জনে আহি কলে তাই মোৰ ঘৰতে থাকিব পাৰিব, ছাৰ অকলশৰীয়া মানুহ তেখেতৰ পত্নী ঢুকাইছে আৰু ছোৱালী এজনী আছিলে বিয়া হল। তেওঁ ঘৰত মানুহ বুলিবলৈ কাম কৰা মানুহ এজনী থাকে আৰু তেওঁ। সেইকাৰণে দেউতাহঁতে তেওঁৰ লগতে কথা পাতি মোৰ কাৰণে তেওঁৰ ঘৰতে ৰুম ঠিক কৰি গল। মোৰো একো অসুবিধা নাই, স্কুলখন ওচৰতে খোজ কাঢ়ি অহা যোৱা কৰিব পাৰি।

স্কুলত মোৰ তিনিমাহ হল, মাঁহত মোৰ ওচৰত আহি থাকে মাহত এবাৰকৈ। ছাৰ খুব মৰমিয়াল মানুহ, কিবা অসুবিধা হৈছে নি সুধিয়ে থাকে আৰু কিবাকিবি খোৱা বস্তু প্রায় মোক দি থাকে। দিনত কাম কৰা মানুহজনী থাকে আৰু গধূলি কাম বন আদায় কৰি তাই যায়গৈ। ওচৰৰে কাম কৰা মানুহগৰাকী সেইকাৰণে দেৰিকৈ গলেও একো নহয়। মোৰ ৰূমটো ছাৰৰ দৰ্জাৰ ঘৰৰ মূল দৰ্জা খনেৰে সোমাব নালাগে, কাষেৰে পাছফালে আহি মোৰ ৰুম পাই। এদিনৰ কথা, সেইদিনা স্কুল বন্ধ আছিল। মই সোনকালেই শুই উঠি অলপ বজাৰ কৰিব কাৰণে টাউন গলোঁ। ঘূৰি-পকি আহোঁ মানে দুপৰীয়া বাৰটা মানেই বাজিল, মই ৰুমত সোমাই ঘামি পৰিলোঁ, বাহিৰত বহুত ৰদ। অলপ বহি গাটো ধুই ভাত বনাম লাহে লাহে, মনতে ভাবিলো। গা ধুবলৈ যাওঁ বুলি মই টাৱেল খন লৈ বাথৰুম যাবলৈ ললোঁ। মোৰ বাথৰুমটো বাহিৰত আছে মোৰ ৰূমটো পাৰ হৈ। মই বাহিৰত সোমাই কাপোৰ কানি খুলি থাকোঁতে মন কৰিলো বাহিৰত কোনোবাই ফুচফুচাই কথা পাতি আছে। মই বাথৰুমৰ ভেন্টিলেটৰ খন ঢুকি পোৱাতে থকা কাৰণে সেইফালে জুপি চালোঁ, মোৰ চকু থৰ হৈ গল। ছাৰে পাছফালৰ বাৰাণ্ডাত কাম কৰা মানুহগৰাকীৰ লগত সাৱটা সাৱটি কৰি আছে। মই আহি পোৱাৰ কথা সিহঁতি গম নাপায় চাগে। ছাৰৰ পিন্ধনত লুঙী এখন, ছাৰৰ গোটেই গাতে আধা কেঁচা নোম। মানুহজনীয়ে পুৰণা শাৰী এখন পিন্ধিছে আৰু ৰঙা ৰঙৰ ব্লাউজ এটা। ছাৰ আৰু মানুহজনীয়ে ইটোৱে-সিটোক চুম্বন কৰি আছে। তাইৰ শাৰীখন গাৰ পৰা খহি পৰিল, উফন্দি থকা বুকুখন ছাৰৰ শক্তিশালী হাতৰে পিটিকি মথি দিলে। ব্লাউজ ফাটি ওলাই আহো যেন কৰি থাকিল তাইৰ স্তনদুটা। তাই ছাৰৰ লুঙীৰ ওপৰতে ছাৰৰ বাৰীডাল মুঠি মাৰি ধৰি লৰাই দিলে, কাপোৰৰ তলত সেইডাল প্ৰকাণ্ড যেনেই লাগিল। চাৰে তাইৰ ব্লাউজটো টানি খুলি পেলালে, তাইৰ কলা ৰঙৰ এটা ব্ৰা পিন্ধি আছিল। তাইৰ ডাঙৰ স্তনদুটা ব্ৰাৰ পাতল ফিটা দুডালে কোনোমতেহে যেন ধৰি ৰাখিছে, অলপ ডাঙৰ হলেই যেন চিগি স্তনদুটা মুকলি হৈ যাব। চাৰে গবা মাৰি ধৰি তাইৰ পিঠিফালে হাতখন নি ব্ৰাৰ হুকটো খুলি দিলে, এতিয়াহে যেন শান্তি পালে তাইৰ বক্ষযুগলে। চাৰে তাইৰ স্তনদুটা এটা এটাকৈ গৰুয়ে গাখীৰ খোৱা নিছিনাকৈ খুন্দিয়াই খুন্দিয়াই চুপি কামুৰি গল। দুইটা পিয়াঁহৰ মাজত চাৰে মূৰটো সুমুৱাই চকু মুদি দিলে,,তাই ছাৰৰ মূৰটো নিজৰ বুকুৰ মাজত হেঁচি ধৰিলে। তাই এখন হাতেৰে ছাৰৰ লুঙীখনৰ গাঁঠিটো টান মাৰি দিলে, খুলি সৰি পৰিল লুঙীখন,,ছাৰৰ প্ৰকাণ্ড বাৰীডাল তললৈ মুৰকৰি ওলমি আছে..ডাঙৰ বেঙেনা এটাৰ নিচিনা ছাৰৰ সেইডাল, বাৰীডালৰ গুৰিত কলা নোম। তাই হাতেৰে ধৰি সেইডাল লৰাই দিলে, ফিট হৈ আহিল সেইডাল। চাৰে তাইৰ শাৰী-পেটিকুট সব খুলি নগ্ন কৰি পেলালে। তাইৰ শৰীৰৰ যোনিৰ অংশ এসোপা কলা নোমে পোত খাই আছে, হাত দুখনেৰে তাই ছাৰৰ ডিঙিত মেৰিয়াই ধৰি থাকিল, তাইৰ কাখলটিৰ তলটো এসোপা কলা নোম। চাৰে তাইৰ গাখীৰ দুটা কামোৰা এৰি তাইৰ কাখলটিৰ তল দুটা শুঙি চেলেকি দিলে, মোৰ ঘিণ লাগিল দেখি। তাইৰ কলা নোম সোপাৰ মাজত চাৰে নাকটো সুমুৱাই চকু মুদি উশাহ লৈছে। চাৰে এখন হাত নি তাইৰ যোনিৰ ফুটাত আঙুলি দুটা মাৰিবলৈ ধৰিলে, তাইৰ যোনিখন মই ধৰিব নোৱাৰিলো কলা নোমখিনিৰ কাৰণে। চাৰে জোৰে জোৰে আঙুলি মাৰি থাকিল তাই দাঁত-ওঁঠ কামুৰি ভৰি দুটা মেলি থিয় হৈ ৰৈ থাকিল, যোনি খনৰ পৰা খলক খলক কৈ শব্দ এটা হৈ উঠিল..তাই আঃহহহ বুলি চিয়ঁৰি ভৰি দুটা কেৰেপা মাৰি ধৰিলে। ছাৰৰ এইটো ৰূপ মই আগতে কল্পনা কৰা নাছিলোঁ.. চাৰে এটা সময়ত তাইৰ যোনিৰ পৰা আঙুলি দুটা উলিয়াই আনিলে, ছাৰৰ হাতত পিছল পিছল বিজল লাগি আহিল। তাই সাৱটি ছাৰৰ ওঁঠ কামুৰি দিলে, মোৰ সিহঁতক দেখি নিজৰ শৰীৰৰ নিম্নাংশলৈ হাতখন নি চালোঁ,,মই কব নোৱাৰাকৈয়ে যোনিৰ পৰা ৰস ভৰিয়েদি বৈ গৈছে। বাহিৰলৈ চালোঁ চাৰে তাইক দাঙি নিয়াৰ নিচিনাকৈ ভিতৰলৈ লৈ গল, বাহিৰত অকল সিহঁতৰ কাপোৰ বিলাক থাকি গল। চাৰে খুব চুদিব কিজানি তাইক এতিয়া, মোৰ শৰীৰত পিৰপিৰণি এটা উঠি গল। মনত কামনাৰ ভাব জাগি উঠিল, চাৰহঁতে চাগে ভিতৰত খুব সুখ লৈছে। মোৰো ছাৰৰ লগত সুখ লবলৈ মন গল, ছাৰৰ নোমাল শৰীৰটো মনলৈ আহি থাকিল..চকু মুদি মই যোনিত আঙুলি খিছিবলৈ ধৰিলোঁ, ৭ মিনিটমান ছাৰৰ কথা ভাবি খিছাই থাকিলোঁ,,এটা সময়ত ছাৰৰ নামত সমস্ত এৰি দিলোঁ। শৰীৰটো অৱশ হৈ আহিল, গা ধুই আহি অলপ সময় পাছত ভাত খাই শুই পৰিলোঁ বিচনাখনত।

আবেলিলৈকে মই শুই থাকিলোঁ, কেইটা বাজিছিল কব নোৱাৰো বহুত সময় শুলো..তেনেকুৱাতে দুৱাৰত টোকৰ মাৰিলে কোনোবাই। মই অথনি ছাৰৰ কথা ভাবি কাপোৰ নিপিন্ধাকৈয়ে শুই থাকিলোঁ। মই অকলে থাকিলে প্ৰায়ে কাপোৰ নিপিন্ধো, এনেকৈ নগ্ন হৈ মুকলিকৈ থাকি ভাল লাগে। মই লৰালৰিকৈ পাতল ফ্ৰক এটা পিন্ধি দৰ্জাখন খুলি দিলোঁ। বাহিৰত ছাৰ ৰৈ আছে, “কেতিয়া আহিলা” মোক সুধিলে। “সময় হল অলপ অহা,,শুই আছিলোঁ আহি” ছাৰক কলো। “তোমাৰ কাৰণে দিনৰ মাছৰ তৰকাৰী থৈ দিছোঁ লৈ আহিবা, আৰু পাৰিলে এতিয়া মোৰ তালৈকে বলাচোন চাহ বনোৱা, দুইজনে খাম..কাম কৰা মানুহজনী আজি সোনকালে গলগৈ” চাৰে কলে মোক। “হব বাৰু ঠিক আছে মই অলপ ফ্ৰেছ হৈ গৈ আছোঁ আপুনি যাওঁক” মই ছাৰৰ ফালে চাই কলো। মনতে ভাবিলো মই কত থাকিব কাম কৰা মানুহজনী ছাৰৰ চুদন খাই-বৈ গলগৈ আৰু। মই বাথৰূমত গৈ মুখ-হাত ধুই ললোঁ, কি পিন্ধি যাওঁ ভাবিলো,,গাত অকল বগা পাতল ফ্ৰকটোহে পিন্ধি আছোঁ তলত একো নাই, স্তনেদুটা অলপ লৰি থাকে খালিকৈ থাকিলে..হব এনেকৈয়ে যাওঁ..,মনতে ভাবি ছাৰৰ ঘৰ পালেগৈ। চাৰে কীটছেনত চাহ বনাবলৈ দেখুৱাই দিলে, আগতেও আহিছোঁ বাৰু মই ছাৰৰ ৰুমত কিন্তু ছাৰৰ আজিৰ ৰূপটো আগতে ভবা নাছিলোঁ। মই চাহ বনোৱাত লাগিলোঁ, মই মন কৰিলোঁ চাৰে যেন পাছফালৰ পৰা মোক চাই আছে,,মোৰ গাটো শিৰহিৰাই গল। মই ঘূৰি চালোঁ চাৰে মোৰ শৰীৰটো চকু পলক নপৰাকৈ চাই আছে, পাতল ফ্ৰকটোৰ তলত মোৰ দেহৰ খলা-বমা বোৰ ধুনীয়াকৈ প্ৰকট হৈ ওলাই আছে।

মই ঘূৰি চোৱা দেখি তেওঁ অলপ থত-মত খালে। “কি হল ছাৰ, কি চাইছে” মই সুধিলোঁ। “তোমাকেই চাইছোঁ, ইমান ধুনীয়া তুমি” তেওঁ কলে। মই হাঁহি এটা মাৰি কলো “আপোনাৰ কাম কৰিবলৈ অহা মানুহজনীতকৈও ধুনিয়ানে”। তেওঁ একো নকলে মনে মনে থাকিল। মই আকৌ কলো “মই অথনি সব দেখিলোঁ আপোনালোকৰ..”। চাৰে মোলৈ চাই কলে “কাকো নকবা যি দেখিলা, মোৰো মন যায় অকলশৰীয়া মানুহ..”। মই বুজি পাইছোঁ তেওঁৰ মনৰ কথা, ছাৰ ইমান বুঢ়া হৈ যোৱা নাই..তেওঁৰ মন যাবই এইবিলাক। মই তেওঁলৈ চালোঁ, তেওঁৰ বগা ঢিলা পাইজামা এটা আৰু গেঞ্জী এটা পিন্ধি আছে, পাইজামাটোৰ এটা চাইদে উখহি আছে ছাৰৰ বাৰীডাল। মোৰ সেইডাল দেখি আকৌ কামনাৰ ভাৱ জাগি উঠিল। এনেকুৱা লাগিলে যেন ছাৰক দি মোৰ যৌৱনৰ খজুৱতি মাৰি লওঁ, মনে মনে ভয়ো লাগিল কাৰণ আজিলৈকে মই কাৰো লগত যৌন মিলন কৰা নাই। কিন্তু মোৰ আজি ছাৰক দেখি কামনাৰ ভাৱ বেছি উঠি আছে, মই ছাৰৰ কাষ চাপি গলো,,তেওঁ মোলৈ চালে..তেওঁৰ চকুতো কামনাৰ দৃষ্টি, মই তেওঁৰ পাইজামাৰ ওপৰতে বাৰীডাল খামুচি ধৰি দিলোঁ,,আঃহহ..মস্ত ডাঙৰ এটা শল মাছৰ নিচিনা, গৰম হৈ আছিল সেইডাল। চাৰে মোক সাৱটি চুমা খাবলৈ লাগিল, মই তেওঁৰ বাহুৰ ভিতৰত নিজকে সমৰ্পিত কৰি দিলোঁ। তেওঁ মোৰ ওঁঠ ডিঙি কপাল সৱতে কামুৰি চুপি গল, “লিপ-কিছ” কৰিলোঁ আমি। জীৱনত প্ৰথম কাৰোবাৰ লগত এনেকৈ ওঁঠ-জিভা কামুৰি চুমা খালোঁ। ছাৰৰ মুখ মণ্ডলৰ দাড়িখিনীয়ে মোৰ গালত ফুটিলে, তেওঁ মোৰ মুখত জিভা সুমুৱাই খাই গল মোক। তেওঁৰ হাতদুখনে মোৰ কঁকালত মেৰিয়াই ধৰি লাহে লাহে ফ্ৰকটো দাঙি মোৰ টীকা দুটা পিটিকি দিলে। তেওঁ পেন্টৰ ভিতৰত শল মাছটো প্ৰকাণ্ড হৈ মোৰ গাত খুন্দিয়াব ধৰিলে, মোৰ সেইডাল চাবলৈ খুব মন গল..এখন হাতেৰে তেওঁৰ পাইজামাৰ ৰচি ডাল টানি দিলোঁ,,খোল খাই তললৈ পৰি গল, কলা প্ৰকাণ্ড বাৰীডাল মূৰ দাঙি ফিট হৈ গল। এখন হাতেৰে মই বাৰীডাল ধৰি হাতৰ মাজতে আগ-পিছ কৰি দিলোঁ, আগৰ ছালখন চেলখাই গুলপীয়া মূৰটো ওলাই পৰিল। মোৰ যোনিৰ ভিতৰৰ পিৰপিৰণিটো বাঢ়ি আহিল, ছাৰৰ এইডাল ভৰাই দিলেহে যেন শান্তি পাম মই। চাৰে মোৰ ফ্ৰকটো দাঙি খুলিবলৈ চেষ্টা কৰিলে, মই হাতদুখন ওপৰলৈ কৰি দিলোঁ..তেওঁ মোৰ ফ্ৰকটো খুলি নগ্ন কৰি পেলালে। তেওঁ এপলক মোৰ শৰীৰটো চাই ললে, পিছ মুহূৰ্ততে যেন মোক খাইহে পেলাব তেওঁ..সাৱটি ধৰি মোক এফালৰ পৰা চেলেকি খাই গল, মোৰ স্তনদুটা তেওঁ চুপি চুপি ৰঙা কৰি দিলে..তললৈ নামি মোৰ যোনিখনত মুখ দিলেগৈ, মোৰ গাটো কঁপি উঠিল। যোনিৰ চুলি বিলাক মই কাটি চাফা কৰি ৰাখিছিলোঁ, তেওঁ জিভা ভৰাই ভৰাই মোৰ যোনিৰ ভিতৰত লিকলিকাই দিলে..সুখত মোৰ চকু মুদ খাই আহিল, তেওঁৰ মূৰত হাত ফুৰাই দিলোঁ মই আৰু যিমান পাৰোঁ যোনিখন তেওঁৰ মুখত হেঁচি ঘঁহি দিলোঁ। তেওঁ অলপ সময় হেঁপাহ পলুৱাই খাই থিয় হল, ছাৰৰ মুখত যোনিৰ পানীৰে বিজল বিজল হল। আমি আকৌ ওঁঠ চুপি চুমা খাবলৈ ধৰিলোঁ, মোৰ ঘিণ নালাগিল..মই যেন ছাৰৰ ওচৰত সমস্ত সৰ্পি দিম। তেওঁ পিন্ধি থকা গেঞ্জিটো খুলি দিলোঁ, তেওঁৰ গোটেই গাতে দীঘল দীঘল নোম..সাৱটি ধৰিলোঁ তেওঁক জোৰকৈ। দুইটা আমি নগ্ন, তেওঁৰ উলংগ নোমাল দেহাটো মোৰ উলংগ দেহত হেঁচা খাই মোৰ অদ্ভুত সুখ লাগিল। ইফালে চাহ উতলি পৰিব হল, মই গেছটো অফ কৰি দিলোঁ। “ভিতৰলৈ যাওঁ বলা” তেওঁ মোক দাঙি নিয়াৰ নিচিনাকৈ শোৱাৰ কোঠালৈ লৈ গল। দুইটা বিচনাত শুই পৰিলোঁ, তেওঁ মোৰ ওপৰত শুই মোৰ হাতদুখন ওপৰলৈ কৰি ধৰি ললে,,এটা এটাকৈ মোৰ স্তনদুটা আকৌ চুপিবলৈ ধৰিলে..মোৰ কাখলটিৰ তল দুটা শুঙি চালে, পাতল নোম অলপ আছিল মোৰ..তেওঁ শুঙি চেলেকি দিলে এইবাৰ,,মই চকু মুদি পৰি থাকিলোঁ। তলফালে ছাৰৰ বাৰীডালে মোৰ দুইভৰিৰ মাজত লাগি ঘঁহনি খাই থাকিলে। মই লাহেকৈ হাতখন নি বাৰীডাল হাতেৰে ধৰি যোনিৰ বাটত লগাই দিলোঁ, চাৰে টিকাটো সামান্য দাঙি বাৰীডাল যোনিত হেঁচি দিলে..আঃহহ,,অলপ সোমাই গল।

বহুত ডাঙৰ বাৰীডাল, চাৰে এইবাৰ বহি ললে..হাতেৰে বাৰীডাল ধৰি যোনিত সোমোৱাবলৈ চেষ্টা কৰিলে, অলপ হে সোমাই,,বেছি হেছিলে বিষাই যায়। ছাৰ উঠি গল বিচনাৰ পৰা, কাষৰ ড্ৰেছিং আইনা খনৰ বাকচৰ পৰা ভেচলিনৰ টেমা এটা লৈ আনিলে। আঙুলিৰে এসোপা ভেচলিন নিজৰ বাৰীডালত লেপলেপীয়াকৈ লগাই ললে আৰু দুটা আঙুলিৰে আনি মোৰ যোনিৰ ভিতৰলৈকে সানি দিলে। এইবাৰ তেওঁ মোৰ ভৰি দুটাৰ মাজত বহি লিংগদাল ধৰি যোনিৰ ফুটাত লগাই হেঁচি দিলে, সোমাই গল আধাতকৈ বেছি,,উফফ মোৰ চকুৰে সৰিয়হ ফুল দেখি গলো..চকুয়েদি পানী ওলাই আহিল। ছাৰ বাৰীডাল তেনেকৈয়ে ভৰাই ৰৈ থাকিল, দুইমিনিট মান ৰোৱাৰ পাছত লাহে লাহে বাৰীডাল ওলোৱা-সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে। মোৰ লাহে লাহে বিষটো কমি আহিল, এনেকৈ কৰোঁতে কৰোঁতে অলপ পাছত গোটেই বাৰীডাল যোনিত কপকপিয়াকৈ সোমাই পৰিল। ছাৰ এইবাৰ মোৰ ওপৰত শুই পৰিল, মোক চুমা খাবলৈ ধৰিলে..মইও তেওঁৰ ওঁঠ চুপি দিলোঁ,,এইজন পুৰুষেই আজিৰ পৰা মোক সুখ দিব মনতে ভাবিলোঁ। চাৰে আকৌ লিংগ মাৰিবলৈ ধৰিলে, মই ছাৰক ভৰিয়ে কঁকালত মেৰিয়াই হাতেৰে পিঠি মোহাৰি উৎসাহ দি গলো। কাৰো মুখত কথা নাই, অকল “উমফ হমফ উমফ হমফ..” কৰি ফোঁপাই ফোঁপাই যৌনক্ৰিয়াত দুইটাই ভাঁহি গলো,,উফফ ইমান সুখ কেতিয়াও আগতে উপলব্ধি কৰা নাই। ছাৰৰ গধুৰ গাটোৰ হেঁচাত মই চেপেটা হৈ গলো, হলেও ভাল লাগিল। ১০ মিনিট মান চাৰে মোক ভালকৈয়ে পেলিলে,,লাহে লাহে নিগৰি থকা মোৰ যোনীখনে অকস্মাৎ এসোপা পানী এৰি দিলে,,চৰম সুখত মই চকু মুদি দিলোঁ, চাৰে আৰু জোৰ জোৰকৈ লিংগ মাৰি থাকিল..মোৰ পানীখিনি ওলোৱা কাৰণে যোনিৰ পৰা পেক-প্লেক-পেক-প্লেক কৰি শব্দ হবলৈ ধৰিলে। চাৰে ঘনে ঘনে লিংগদাল মাৰি এটা সময়ত আঃহহহ বুলি চিঞৰ এটা মাৰি দিলে,,থল-থলকৈ এসোপা বীৰ্য্য মোৰ ভিতৰত এৰি দিলে..দুইটাৰে বীৰ্য্য বৈ বিচনাচাদৰখন এফাল তিতি গল, কমনীয় কামৰসৰ গোন্ধ এটা গোটেই ৰূমটোত বিয়পি পৰিল। শুই পৰিলোঁ দুইটা, ছাৰৰ নোমাল বুকুত মুখ সুমুৱাই কুছি-মুছি শুই দিলোঁ। চাৰেও সাৱটি কপালত চুমা এটা খাই দিলে। সুখত দুইটাৰে চকু মুদ খাই আহিল, গধূলিলৈকে আমি শুই থাকিলোঁ। (তাৰ পাছৰ কেইদিনৰ কথা বেলেগকৈ লিখিম)