বৈবাহিক জীৱন আমাৰ আগবাঢ়িল, বিয়াৰ দুমাহৰ পাছতে শাহু মা ঢুকাই থকাত ঘৰখনত দিনটো অকলে অকলে আমনি লাগে কেতিয়াবা। আৰু ঘৰখনো এৰি কিবা চাকৰি কৰিবলৈ ওলাই যাব নোৱাৰি, কাৰণ মোৰ স্বামীৰ চাকৰি যেতিয়া দুজন মানুহৰ একো অভাৱ নোহোৱাকৈ চলিব পাৰি। এতিয়া আহো যৌনজীৱনৰ কথালৈ, যৌনজীৱন একেবাৰে সুখী বুলিও কব নোৱাৰি আৰু একেবাৰে বেয়াও নহয়। তেখেতে সদায় যৌনমিলন হব নিবিচাৰে, সপ্তাহত এবাৰ কেতিয়াবা তেনেকৈ। কিন্তু মইতো ২৩ বছৰীয়া এজনী গাভৰু, মূৰটো দেহাটোৱে নামানে তেনেকৈ..দিনৰ দিনটো অকলে থাকোঁ আৰু ৰাতি যদি মানুহজনৰ পৰা একো নাপাওঁ নিৰাশ হওঁ অলপ। বাকী সব ঠিকেই একোৰে অভাৱ নাই যি লাগে কওঁ তেওঁ আনি দিয়ে, কিন্তু এনেকৈ কিমান দিন মোৰ দেহৰ ক্ষুধা সহি থাকিম। এনেকৈয়ে দিন বিলাক গৈ থাকিল।

সদায় ৰাতিপুৱা কাম খিনি কৰাৰ দৰে আজিও তেনেকৈ দিনটো আৰম্ভ হল, স্বামীৰ কাৰণে ৰাতিপুৱা আহাৰ যোগাৰ কৰা, অফিচলৈ টিফিন বান্ধি দিয়া..। তেখেত ওলাই যোৱাৰ পাছত এতিয়াহে অলপ টিভিটো লগাই বহিছোঁ। তেনেতে আমাৰ ঘৰৰ ওচৰৰ ককা এজন আহিল। তেওঁ মাজে মাজে আহি থাকে আমাৰ ঘৰলৈ। মই বহিবলৈ দি কথা পাতিব ধৰিলোঁ। ককাৰ বয়স ৬৫ মান হয়, তেওঁ গাওঁৰ স্কুলৰ শিক্ষক আছিল আগতে, এতিয়া অৱসৰপ্ৰাপ্ত। তেওঁৰ লৰা ছোৱালী মুঠ ১১ টা, লৰা ৭ জন আৰু ছোৱালী ৪ গৰাকী। এতিয়া সকলোৰে নিজৰ নিজৰ পৰিয়াল হল, তেওঁ বৰ্তমান এজন পুতেকৰ লগতে থাকে, মানুহগৰাকী ঢুকোৱা বহুত বছৰে হল। ককাৰ বয়স হলেও তেওঁ দেহা কিন্তু এতিয়াও তেজে ফুটু ফুটু স্বাস্থ্যবান। ভাবি আচৰিত হওঁ আগৰ মানুহৰ যৌন শক্তি বহুত আছিল চাগে। মই মন কৰিলোঁ তেওঁ মোৰ লগত কথা পাতি পাতি মোৰ দেহৰ লোভনীয় অংগ বোৰ লোলোপ দৃষ্টিৰে চাই আছে, সেইটো বাৰু মোৰ কাৰণে নতুন নহয় মোক প্ৰায়ে তেনেকৈ চাই। চাওক তেওঁ কিমান চাই, ইমান ধুনীয়া শৰীৰ হৈনো মোৰ কি হৈছে। মই অলপ জানি বুজি চাদৰখন আঁতৰাই হে দিলোঁ। পিন্ধনত মোৰ ঘৰত পিন্ধা সাধাৰণ চাদৰ-মেখেলা, হাত কটা কলা ৰঙৰ ব্লাউছ, মেখেলাখন মই সদায়ে নাভিৰ বহুত তলত পিন্ধো। কঁকায়ে মোৰ লাহী কঁকাল, মোৰ ফিট স্তনযুগল চকুৰে চেলেকি গল। মই মন কৰিলোঁ তেখেতৰ ধুতিৰ তলত যেন কিবা এটা ফুলি আছিল। মোৰ কি হৈ গৈছে কব নোৱাৰো কিন্তু তেওঁৰ ধুতিৰ তলৰ বস্তুটো চাবলৈ খুব মন গল। মই যিমান পাৰোঁ তেখেতৰ যৌন কামনা বঢ়াবলৈ দেহাটো দেখুৱাই গলোঁ, মোৰ চুলিখিনি ঠিক কৰা চলেৰে হাত দুখন দাঙি কাখলটি তল দুটা দেখুৱালো, দুদিনমান আগতে চেভিং কৰা পাতল পাতল নোম ওলাই চেক্সি হৈ আছে দেখিবলৈ। তেওঁ মোক কৈ উঠিল “তুমি বহুত ধুনীয়া”.. মই হাঁহি এটা মাৰি অলপ লাজ কৰা যেন দেখুৱালো তেওঁক। তেওঁ আকৌ কলে “তোমাক পাই চাগে তোমাৰ মানুহজন বৰ সুখী”। মোৰ মনটো মৰি গল, অলপ সময় মনে মনে থাকি কলো “তেওঁ সুখী নে কি নাজানো কিন্তু মই ইমান সুখ পোৱা নাই।“ তেওঁ সুধিলে “কি হল, কিয় তেনেকৈ কৈছাঁ, তোমালোকৰটো চবেই আছে।“ “দেখাটটো চবেই আছে কিন্তু এজনী নাৰীয়ে বিচৰা চব পোৱা নাই”..মই কলো। তেখেতে মনে মনে থাকিল অলপ সময়। লাহেকৈ কৈ উঠিল তেওঁ “মই পাব লাগিছিল তোমাৰ নিচিনা ঘৈণী”। মই লাজ নকৰাকৈ সুধিলোঁ “কি কৰিলেহেঁতেন তেতিয়া”,, তেওঁ কলে “কিনো কম, থকাহলে গম পালাহেঁতেন।“ মই মন কৰিলোঁ তেখেতৰ যৌন কামনা বাঢ়িছে, অলপো লাজ নকৰাকৈ কথাবোৰ কৈছে,,ধুতিৰ তলৰ বাৰীডালো ডাঙৰ নিচিনা লাগিছে, তেওঁ নিশ্চয় আন্দাৰৱেৰ পিন্ধা নাই সেইকাৰণে মুক্ত হৈ ফুলি আহিছে। দেখি মোৰ কামনা বাঢ়ি আহিল, আজি ১০ দিন মানেই হল স্বামীৰ লগত মিলিত নোহোৱা। ককাৰ মোৰ প্ৰতি যৌন আকৰ্ষণ দেখি ভাবিলোঁ যদি তেওঁ মই বিচৰা ধৰণে সুখ দিব পাৰেই। মই বহি থকাৰ পৰা উঠি তেওঁ বহি থকা চোফাখনত তেওঁৰ একেবাৰে কাষত বহিলোঁগৈ। মই এখন হাতেৰে তেওঁ ধুতিৰ ওপৰতে বাৰিডাল মুঠি মাৰি ধৰি দিলোঁ,,অঃহহ..কি ভয়ঙ্কৰ ডাঙৰ বাৰিডাল, এতিয়াও সম্পূৰ্ণ থিয় হোৱাই নাই। মই তেওঁৰ গাত বুকুখন লগাই হালি পৰাদি লাহেকৈ কাষ চাপি গলোঁ। তেওঁ মোক গবা মাৰি জোৰত কাষ চপাই আনিলে। মোৰ মুখত তেওঁ চুমা এটা খাই দিলে আৰু ওঁঠ দুটা নিজৰ ওঁঠৰ মাজত লৈ ললে, মই জীভাখনে তেওঁ মুখত লিকলিয়াই দিলোঁ। তেওঁ জোৰেৰে সাৱটি মোক কামুৰি দিয়া দি দিলে। গাৰ পৰা চাদৰখন এখন হাতেৰে খহাই দিলে মোৰ। ব্লাউছ আৰু ব্ৰাটো টানি মেলি খুলি মোৰ স্তন দুটা মুকলি কৰি দিলে তেওঁ। তেওঁ স্পীদ দেখি ৬৫ বছৰীয়া এজন বৃদ্ধ যেন নলগা হল। এটা এটাকৈ দুইটা স্তন তেওঁ চুপি কামুৰি লেলাউটি লগাই দিলে তেওঁ, উফফ: মজা লাগিল মোৰ। জোঙা ফিট স্তন দুটা দেখি তেওঁ পাগল নিচিনা হৈ গৈছে, টিপি মৰ্দন কৰি নিপুলটো দাঁতেৰে কামুৰি দিলে..হাত দুখন দাঙি মোৰ কাখলটিৰ তল দুটা শুঙি চেলেকি গল তেওঁ, আহহ: মোৰ মুখেৰে সুখৰ মাত ওলাই গল। মই উত্তেজিত হৈ গলোঁ, তেওঁৰ কাপোৰ খুলি দিলো, ওপৰৰ পঞ্জাৱী চুলাটো খুলি তেওঁৰ ধুতি খন একেটানে খুলি পেলালোঁ। মোৰ চকু থৰ হৈ গল তেওঁ বাৰিডাল দেখি। বজাৰৰ পৰা অনা বৰ বেঙেনাটো সমান অলপ লেৰেৰি থাকিলে যেনেকুৱা লাগে তেনেকুৱা লাগিল, মোৰ হাত খনৰ সমানেই শকত বুলিব পাৰি। সম্পূৰ্ণ উলংগ কৰি তেওঁৰ বাৰিডাল টানি টানি মালিচ কৰিব ধৰিলোঁ। বাৰিডাল শকত কিন্তু লেহুকা হৈ আছে, হয়তো বয়সৰ কাৰণে হৈছে, ধেমালি নহয় ১১টা লৰা ছোৱালী জন্ম দিয়া। তলৰ গুটি দুটাও ওলমি প্ৰকাণ্ড হৈ আছে, মনটো যৌন উত্তেজনাৰে ভৰি পৰিল। টানি টানি বাৰীডালৰ আগতো একোবত চেলাই দিলোঁ গুলপীয়া মূৰটো এপাহ কাঠফুলাৰ দৰে ওলাই পৰিল। তেওঁৰ চকুলৈ চালোঁ চেক্সৰ আমেজত চকু মুদি দিছে, মোৰ নিচিনা ছোৱালী এজনীৰ পৰশ পাই তেওঁৰ বাৰিডাল প্ৰকাণ্ড হৈ ফিট হৈ আহিল। মোৰ মুখত হাঁহি এটা ফুটি উঠিল। চোফাৰ পৰা মই থিয় হৈ ললোঁ, তেওঁকো হাতত ধৰি উঠাই ললোঁ, তেওঁক নগ্ন দেহাটো সাৱটি ধৰিলোঁ, সামান্য পেটটো ওলোৱা তেওঁৰ, বাৰিডাল থিয় হৈ মোৰ মেখেলা খনত খোঁচ খাই থাকিলে। দুইটাই এইবাৰ থিয় হৈয়ে সাৱটি ওঁঠ কামুৰি চুমা খাবলৈ ধৰিলোঁ। তেওঁ এইবাৰ হাত খন তললৈ নি মেখেলাখন টান এটা মাৰি খুলি দিলে তাৰ পাছত দেৰি নকৰি পেটিকুটৰ ৰছীডালো টানি দিলে, টোপোক কৈ পেটিকুটটো তললৈ খহি পৰি সম্পূৰ্ণ নগ্ন হৈ পৰিলোঁ। বুচখনত মিহি মিহি পাতল নোম আছিল মোৰ, তেওঁৰ নুমখিনি চুই মতহা আঙুলিটোৱে যোনিৰ পাহি দুটা মেলি দিয়া দি দিলে, আঃহ মোৰ গাটো জিকাৰ খাই আহিল,,কি পৰশ তেওঁৰ আঙুলিৰ। লাহে লাহে মোৰ বুচৰ ভিতৰৰ পিৰপিৰণি বাঢ়ি আহিল, তেওঁৰ বাৰীডালো ফেঁটীসাপৰ দৰে ফনা তুলি থাকিল। তেওঁৰ মুখলৈ চাই কলো “বলক ভিতৰলৈ যাওঁ”। মই দৰ্জাখন লক কৰি ললোঁ। তেওঁৰ বাৰিডাল হাতেৰে ধৰি তেওঁক ৰূমলৈ টানি নিয়াদি লৈ গলোঁ, একান্তই বাধ্য ছাত্ৰৰ দৰে তেওঁ মোৰ পিছে পিছে গল। আমাৰ কাপোৰ বোৰ তাতেই পৰি থাকিল, আমি এতিয়া আদিম মানুহলৈ পৰিণত হৈ গলোঁ যেন লাগিছে। তেওঁক লাহেকৈ বিচনাখনত হোৱাই দিলোঁ ওপৰ মুৱাকৈ, আৰু মইও তেওঁৰ গাৰ ওপৰত শুই পৰিলোঁ। তেওঁৰ দেহাটোত মোৰ দেহাটো ঘঁহাই পিহি পেলালোঁ।

মোৰ ফিট হৈ থকা স্তন দুটা তেওঁৰ নোমাল বুকুখনত হেঁচি ঘঁহাই পেলালো। তেওঁ সাৱটি ধৰিলে উত্তেজিত হৈ। মোৰ চেক্স কৰা আগতে এইবিলাক কৰি ভাল লাগে। গোটেই গাত চুমা খাই তেওঁক পাগল কৰি পেলালোঁ, লাহে লাহে মই তললৈ আহি বাৰিডাল হাতত মুঠি মাৰি ললোঁ, নাই মোৰ হাতৰ সম্পূৰ্ণ মুঠিত নোসোমাই সেইডাল। গুলপীয়া আগটোত এটুপাল বিজল ওলাই আছে,,মই নাকটো ওচৰলৈ নি শুঙি চালোঁ আঃহ..কি চেক্সি গোন্ধ, এইডালক আজি এৰাত নাই মই..মোৰ ভিতৰৰ মানুহজনীয়ে কৈ আছে এইডালে তোক সুখ দিব পাৰিব। মই ভাবিলোঁ বেছি সময় কৰি লাভ নাই ভিতৰি ভিতৰি দহি গৈছোঁ মই, বাৰিডাল লাহেকৈ মই মুখত ভৰাই ললোঁ ওপৰলৈ তেওঁৰ মুখলৈ চালো..জিকাৰ এটা মাৰি চকু মুদি মূৰটো ওপৰলৈ কৰি দিছে। তেওঁ খুব সুখ পাইছে বুজি পাইছে। মই লাহে লাহে মুখখন ডাঙৰকৈ মেলি যিমান পাৰোঁ সেইডাল ভিতৰ সুমুৱাই-উলিয়াই থাকিবলৈ ধৰিলোঁ, মাজে মাজে জিভাৰে লিকলিকাই দিওঁ..সেইডাল সম্পূৰ্ণৰূপে টান হৈ গল, তেওঁ আঃহহ..হহহ..মম মুখেৰে বিৰবিৰাই থাকিল সুখত। তেওঁ মোৰ মূৰটো হেঁচি দিলে বাৰীডালত, মূৰৰ খোপাতো খোল খাই গল মোৰ। মই এইবাৰ মুখৰ পৰা ওলাই বাৰিডাল তেওঁৰ ওপৰত উঠি ললোঁ, হাতেৰে বাৰিডাল ধৰি যোনিখনত আগতো লগাই অলপ ঘঁহি ললোঁ, দুইটাৰে আমাৰ বিজলুৱা আগতীয়াকৈ ওলোৱা পানী বিৰিঙি আছিল, মই সেইডাল ঘঁহাই বাটটো পিছল কৰি লাহেকৈ বহি দিলোঁ,,অলপ সোমাই গল..অঃহহহ মজা, যথেষ্ট ডাঙৰ ,,মই আৰু অলপ জোৰ দি বহি দিলোঁ এইবাৰ আধাতকৈ বেছি সোমাই গল..অ মাঅঃহ..আঃহহহ..মোৰ মুখেৰে আনন্দতে চেপা চিঞৰ এটা ওলাই গল। লাহে লাহে মই তেওঁৰ ওপৰতে আপ-ডাউন কৰিব ধৰিলোঁ, তেওঁও তল ফালৰ পৰা জোৰ দি গল। গোটেইডাল সম্পূর্ণ কৈ ভৰাই ভৰাই কচালি মাৰিবলৈ ধৰিলোঁ, মোৰ তল পেট লৈকে তেওঁৰ সেইটো সোমাই গল,, “অঃহ কি সুখ,,কত আছিল আপুনি ইমান দিন…মোক পাগল কৰি দিছে আপুনি উফ: হুহ:”..মই কৈ উঠিলোঁ। তেওঁ কলে “তোমাক চুদিবৰ কাৰণে কেইবাদিনো আহিলোঁ আৰু আজিহে তোমাক পালোগৈ,,মোৰ বহুত দিনৰ আশা পূৰ হল আজি”। মই আচৰিত হৈ কলো “আগতেই যদি জানিলোহেতেঁন ইমান কষ্ট নহয় মোৰ, আজিৰ পৰা সদায় ছুদিব মোক”..মই তেওঁৰ ওপৰত জঁপিয়াই জঁপিয়াই বাৰিডাল ভৰাই থাকিলোঁ, মোৰ স্তন দুটা উঠা-নমা কৰি থাকিল। তেওঁ মোক এইবাৰ ওলোটাই তলত পেলাই ললে, কাষতে থকা গাৰু এটা পিঠি আৰু কঁকালৰ মাজত ভৰাই দিলে মোৰ আৰু বাৰিডাল যোনিত লগাই পেল পেল কৈ সুমুৱাই দিলে। মোৰ ওপৰত শুই তেওঁ এইবাৰ চুদিবলৈ ধৰিলে,,আহ: মজা লাগিল তেওঁৰ সমস্ত গাৰ ভৰটো মোৰ ওপৰত পাই, মই আলফুলে সাৱটি পৰি থাকিলোঁ তেওঁ ঘপ ঘপকৈ বাৰি ভৰাই থাকিল। মোৰ কঁকালত ধৰি গৈছেগৈ, ইমান ডাঙৰ বাৰি আৰু তাতে মানুহজনৰ ওজনটো আছেই। তেওঁ চুদি চুদি মোৰ গোটেই গাটো হাতেৰে মোহাৰি পিহি গল, মই পৰি থাকিলোঁ তেওঁ তলত,,মই মোৰ দ্বায়িত্ব কৰিলোঁ এতিয়া তেওঁৰ কাম তেওঁ শেষ কৰক। তেওঁ দাঁত কামুৰি মোৰ যোনিত লিংগ মাৰি থাকিল। এটা আচৰিত ধৰণৰ জোৱাৰ মোৰ ভিতৰত অহাৰ আগজাননী পাবলৈ ধৰিলোঁ, উত্তেজনাত মই তেওঁক ভৰিৰে মেৰিয়াই ধৰিলোঁ,,তেওঁ আগতকৈ জোৰকৈ কঁকাল মাৰিবলৈ ধৰিলে। মই গম পালোঁ বেছি সময় তেওঁ আৰু ৰব নোৱাৰে, মই যোনিখন চেপি ধৰি থাকিলোঁ তেওঁ কাৰণে..হহমফ হমফ হমফ অঃহ দুইটাই ফোঁপাই থাকিলোঁ,,তেওঁ আৰু দুটা খোঁচ জোৰকৈ মাৰি ১ চেকেণ্ড ৰৈ দিলে, তাৰ পাছত তেওঁ কঁপি কঁপি চিৰ-চিৰ-চিৰিক চিৰ-চিৰ-চিৰিক কৰি বীৰ্য এৰি দিলে, ৫-6 বাৰ তেওঁ বীৰ্য এৰিয়ে থাকিলে, মইও সমস্ত উজাৰি এৰি দিলোঁ..আঃহহহহ হাঃহহহ বুলি তেওঁক জোৰকৈ ধৰি পানী এৰি দিলোঁ, ওফ হুহ: কি সুখ, ইমান বীৰ্য কেতিয়া এৰিছিলোঁ মোৰ মনত নাই, আজি সম্পূৰ্ণ চেটিছফাই হৈ গলোঁ। তেনেকৈ কুকুৰ লগাদি লাগি থাকিলোঁ আমি, কাৰো গাত যেন শক্তি নাই আৰু..মই লাহেকৈ আঙুলি এটা নি বুচ আৰু বাৰিৰ গুৰিত লগাই চালোঁ এসোপা ডাঠ ক্ৰীম কালাৰৰ বীৰ্য বৈ আহিছে ভিতৰৰ পৰা। মই আঙুলিটো আনি শুঙি চালোঁ আঃহ কি চেক্সি, মুখত সোমাই চুপি দিলোঁ, কেঁহা-মিঠা টেষ্ট এটা লাগিল। তেওঁৰ কিমান দিনৰ বীৰ্য ঠিক নাই এইখিনি আজি মুক্তি পালে। “কেনেকুৱা লাগিল” মই সুধিলোঁ তেওঁক। “উফ: ইমান সুখ ১১টা লৰাছোৱালী জন্ম দিওঁতেও পোৱা নাছিলোঁ মই, পাগল কৰি দিলা তুমি মোক” তেওঁ সুখত চকু মুদি কৈ উঠিল। “মোৰো আধৰুৱা হৈ আছিল, আপোনাক পাই আজি চৰম সুখ পালোঁ” মই কলো। তেওঁৰ বাৰিডাল অলপ সৰু হৈ আহিল, তেওঁ লাহেকৈ বাহিৰ উলিয়াই আনিলে, আমাৰ দুইটাৰ কাম ৰসেৰে পেলপেলিয়া হৈ আছিল সেইডাল, যোনিখন অকণমান পুৰি থকাৰ নিচিনাকৈ আছিল মোৰ। নহবনে ইমানডাল ভৰাই মাৰি থাকিলে। “আপোনাৰ বাৰিডাল কিন্তু কব লাগিব, ইমান মস্ত ডাঙৰ” মই হাঁহি এটা মাৰি কলো। “হেহে: এইডাল আজিৰ পৰা তোমাৰ” এইবুলি মোক সাৱটি চুমা খাবলৈ ধৰিলে, মইও তেওঁক কামুৰি চুপি দিলোঁ। এইবাৰ উঠি আমি বাথৰূম গলোঁ দুইটা অলপ ফেছ হলো, তেওঁ মোৰ যোনিত আঙুলি মাৰি চাফা কৰি দিলে। ওলাই আহি তেওঁ ধুতি পিন্ধিব ললে, মই ঠাপ মাৰি লৈ কলো “নালাগে এতিয়া এনেকৈয়ে থাকক” তেওঁ হাঁহি এটা মাৰি মুৰফালে চালে। তেওঁৰ মৰমৰ অত্যাচাৰ মোৰ বুকুত স্পষ্ট, বাওঁফালৰ স্তনটো কামুৰি ৰঙা কৰি দিলে। “ভাত বনাও ৰব ভাত খাই যাব” মই কৈ তেনেকৈ নগ্ন হৈয়ে কীটছেন গলোঁ, ভাত ডালি খিনি অলপ গৰম কৰি দিলোঁ। তেওঁ মোক পাছফালৰ পৰা গৈ মেৰিয়াই ধৰিলে। “হেঁপাহ পলুৱাই নাই নি নাই আপোনাৰ” মই কলো। “ইমান সোনকালে কত পলাব” তেওঁ কলে। মই গেছ টেবুলত ভেজা দি হাউলি দিলোঁ এইবাৰ তেওঁ পাছফালৰ পৰা যোনিত বাৰি ভৰাই দিলে, এইবাৰ কোনো বাধা নাপালে, পূৰ-পুৰাই সোমাই গল, যেন সেইডাল মোৰ কাৰণেহে বনিছে একেবাৰে জোখৰ। থিয় হৈয়ে থাপ দি থাকিল তেওঁ..

দিনটোত তেনেকৈয়ে আমি কেইবাবাৰো কৰিলোঁ। ভাত খোৱাৰ পাছত মতা-মাইকী শোৱাৰ দৰে শুই আকৌ কৰিলোঁ আমি। আবেলিলৈকে অৱস্থা বেয়া কৰি দিলে মোৰ। তেওঁৰ বীৰ্য কেইবাবাৰো চুচি চুচি খালোঁ। সন্ধিয়া স্বামী অহাৰ আগে আগে তেওঁ গলগৈ। পাছদিনা আমাৰ আকৌ তেনেকৈয়ে আৰম্ভ হল। মুক্ত মনে আমাৰ প্ৰেম ব্যভিচাৰ চলি থাকিল, এতিয়া মই সুখী, তেওঁও সুখী আৰু মোৰ স্বামীও সুখী। এসপ্তাহ মান হল আমাৰ, মই ভাবিছোঁ প্ৰেগনেন্ট হম,,ককাৰ ফালৰ পৰাই হোৱাৰ আশা মোৰ কাৰণ একো পটেকচন লোৱা নাই মই তেওঁ লগত কৰোঁতে। ভালেই হব হলেও হম। তেওঁৰ ১২ নম্বৰ বেবী মোৰ গৰ্ভত হব, ভাল লাগি গল মোৰ। তেওঁ এজন দেৱতা নিচিনাই হৈ মোৰ জীৱনলৈ আহিছে। এতিয়া আমি ডেইলি কমেও ৪-৫ বাৰ মান কৰোঁ। আৰু ওলমি ডাঙৰ হৈছে তেওঁৰ বাৰিডাল এইকেইদিনত। আৰু কম পাছত বহুত কথা আছে। জনাব আপোনালোকে কেনেকুৱা পালে।